3 wskazówki jak urządzić taras

zewnętrzne oświetlenie

W końcu nadeszło lato, nasza ulubiona pora roku. Gdy masz taras lub ogród lato wydaje się jeszcze przyjemniejsze. W tym sezonie duży nacisk kładziemy na aranżację naszego tarasu bądź ogrodu. Nie wiesz od czego zacząć? Przeczytaj nasz tekst i w 3 prostych krokach przygotuj się do spędzania ciepłych wieczorów na świeżym powietrzu!

zewnętrzne oświetlenie

Wskazówka 1: Przytulny narożnik

Narożnik to prawdziwy must-have tego lata. Pozbądź się przestarzałych krzeseł ogrodowych i stołu z rattanu i zainwestuj zewnętrzny narożnik na którym będziesz mógł odpocząć po długim dniu. Całość dopełnij małym stolikiem kawowym. I Twoja strefa komfortu gotowa!

Wskazówka 2: Dużo roślin i letnich kolorów

Rośliny to punkt obowiązkowy zarówno dla Twojego tarasu jak i ogrodu. Im więcej tym lepiej. Rośliny sprawiają, że dana przestrzeń wydaje się dużo bardziej komfortowa. Nie zapomnij o osobistych akcentach: przytulnych poduszkach, świecach zapachowych, dywanie. To wszystko pomoże Ci stworzyć własną przestrzeń.

zewnętrzne oświetlenie

Wskazówka 3: Przytulne i nastrojowe oświetlenie

…znajdziesz na lampyiswiatlo.pl! W naszym asortymencie znajdziesz olbrzymią kolekcję lamp zewnętrznych nadających się na taras lub do ogrodu. Lubisz lampy w stylu rustykalnym? Kolekcja lamp Anna pomoże Ci stworzyć nastrojowe oświetlenie. Jeśli jednak preferujesz bardziej nowoczesny design wybierz rodzinę Denmark.

Ciesz się wspaniale oświetlonym tarasem i ogrodem! Dzięki naszym lampom letnie wieczory staną się jeszcze przyjemniejsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *