Boże Narodzenie: najlepsze połączenie to nastrojowe oświetlenie i grzane wino

Boże Narodzenie: najpiękniejszy czas w roku

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. To ten moment w roku kiedy wybieramy choinkę, pakujemy prezenty, a dla relaksu raczymy się grzanym winem. Czujesz już świąteczną atmosferę? Jeśli nie, to czas zainwestować w nastrojowe oświetlenie i świąteczne dodatki! Gdzie znaleźć najlepsze podpowiemy dalej…Wesołych Świąt!

Przygotuj swój stół na Święta Bożego Narodzenia

W 2018 r. w dalszym ciągu stawiamy na dobrze nam znaną klasykę. Pięknie zastawiony stół od razu zachęci Twoich gości do jedzenia. Ponadczasowe połączenie zieleni z głęboką czerwienią wpadającą w burgund wprawi każdego w świąteczny nastrój. Zestaw bordowych świec LED nie tylko wprowadzi cudowną atmosferę, ale też nie pozostawi plam. Smacznego!

 

Boże Narodzenie: najpiękniejszy czas w rokuNajlepsza lampa na Święta

Myśląc o Bożym Narodzeniu od razu czujemy przypływ miłości i ciepła. Podobne skojarzenia wywołuje lampa Storm, która powstała ze współpracy Caravanity. Lampa Storm pasuje do każdego ogrodu i na pewno okaże się wybawieniem podczas pochmurnych dni oraz długich wieczorów. Dzięki lampie Storm możesz przenieść świąteczne spotkanie na zewnątrz. Winko w takich okolicznościach przyrody smakuje zdecydowanie lepiej! Twoje zdrowie!

Choinki: powiew nowości

W tym roku pozwól sobie na pewną dozę szaleństwa! Przy ozdabianiu choinek nie ograniczaj się tylko do jednego czy dwóch kolorów bombek, postaw na całą paletę! Dzięki temu salon zabłyśnie nowym blaskiem, a choinka od razu będzie rzucać się w oczy. Chyba tego właśnie chcesz? Kolejna wskazówka: Aby dom czy mieszkanie wydawały się przytulniejsze oświetl je lampkami świątecznymi. Im więcej tym lepiej! Rozwieś lampki nie tylko na choince, ale i w oknie, drzwiach czy na ogrodzeniu. Niech światło zabłyśnie!

Mamy nadzieję, że jesteś już w świątecznym nastroju! Teraz zasługujesz na lampkę wina przy kominku. Rozkoszuj się świąteczną atmosferą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *