Czym jest niewymienialne źródło światła LED?

Dla wielu z nas zakup lampy z niewymienialnym źródłem światła LED to nienajlepszy pomysł. Na pewno obawiasz się jak długo będzie działać taka lampa i co w sytuacji gdy światło ulegnie uszkodzeniu? Przecież ta lampa tak bardzo Ci się podoba. Ale co zrobić gdy światło przestanie działać?

Co przemawia za takimi lampami?

Niewymienialna dioda LED jest zintegrowana z lampą, co oznacza że nie musisz do niej zamawiać osobno żarówki. Wszystkie elementy są już na swoim miejscu, a jak sama nazwa wskazuje – modułu LED nie można ani wyjąć ani wymienić.

Kolejną zaletą diod LED jest ich długa żywotność – do 30 000 godzin. Zakładając, że lampa działa średnio przez 6 godzin dziennie jej trwałość to aż 14 lat!. Niewymienialne źródło światła LED to również dbałość o środowisko. Na przykład lampa LED zużywa do 85% mniej energii niż lampa halogenowa. Nie zastanawiaj się i wybierz najbardziej ekologiczne rozwiązanie dla domu – zintegrowaną diodę LED.

Zrównoważony rozwój przede wszystkim

W naszej ofercie posiadamy głównie lampy z niewymiennym źródłem światła LED o klasie energetycznej A+ lub A++. Na wszystkie nasze produkty dajemy 2 lata gwarancji, więc jeśli przydarzy Ci się jakaś usterka w tym okresie koniecznie nas o tym poinformuj a my wyślemy Ci nową lampę lub zwrócimy pieniądze. Tego typu lampy posiadają również dłuższą żywotność niż żarówki halogenowe które zazwyczaj działają około 3 500 godzin, a to prawie jedna dziesiąta żywotności lampy LED! Również niezwykle użyteczną cechą jest możliwość skorzystania z włącznika czasowego dzięki czemu lampa nie świeci się za długo.

Chyba wszystkie wątpliwości co do zakupu lampy z wbudowanym źródłem światła LED zostały rozwiane!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *