Ergonomiczne miejsce pracy: porady

Wskazówki dotyczące ergonomicznego miejsca pracy

Dobrze zorganizowana przestrzeń na biurku znacznie ułatwia pracę! Aby ją osiągnąć należy w pierwszej kolejności posprzątać biurko, a w drugiej dobrać odpowiednie oświetlenie. Oto kilka wskazówek jak uporządkować biurko by praca i nauka sprawiała nam większą przyjemność.

Retro: wielki powrót

Dobrze zagospodarowane biurko jest bardzo ważne kiedy pracujesz lub uczysz się w domu. Istotną rolę odgrywa w nim oświetlenie. Odpowiednio dobrane oświetlenie wzmaga koncentrację, nie psuje wzroku. Osiągasz lepsze wyniki, a Twoja wydajność pozostaje na wysokim poziomie. Wybierając lampę na biurko kieruj się nie tylko walorami estetycznymi, ale również funkcjonalnością.

Ostatnio coraz popularniejsze stają się dodatki w stylu retro. Lampa stołowa Waltz w kolorze złotym całkowicie wpisuje się w ten trend! Dostępne są również modele w kolorze miedzi, stali, czerni i bieli. By podkreślić charakter lampy zdecyduj się na ozdobą żarówkę.

 Lampa stołowa Waltz

Oświetlenie LED: wzmaga koncentrację

Żarówki LED są rewelacyjne! Emitują jasne światło, oszczędzają energię, są żywotne, a przy okazji wzmacniają koncentrację. Możesz zastosować żarówkę LED do lampy stołowej Woodi. Pasuje jak ulał! Wybierz LED!

Lampa stołowa Woodi

Spersonalizuj swoje miejsce pracy

Twoje miejsce pracy powinno Ci się dobrze kojarzyć, wywoływać w Tobie dobre emocje. Kilka zdjęć Twoich przyjaciół lub rodziny, kartki pocztowe z wakacji albo inspirujący cytat na pewno wprawią Cię w dobry humor. Do tego otocz się roślinami. Zielony kolor uspokaja. Prawda, że od razu lepiej się pracuje?

W skrócie: praca jest o wiele przyjemniejsza jeśli wybierzesz odpowiednią lampę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *