Festiwal w ogrodzie

Festiwalowe lato w ogrodzie z lampyiswiatlo.pl! W tym roku lato pod względem muzycznym wygląda zupełnie inaczej, brakuje w nim festiwali. Jednak możemy to sobie jakoś zrekompensować spotykając się z przyjaciółmi na grillu przy dobrej muzyce. Jeśli nie możesz jechać na festiwal to zorganizuj muzyczną ucztę we własnym ogródku!

Przygotowanie to klucz do sukcesu

Wymyśl motyw przewodni imprezy na który zaprosisz przyjaciół. Dla kinomaniaków proponujemy imprezę z motywem filmowym. Zawieść duże prześcieradło, ustaw rzutnik, przygotuj masę popcornu i wyświetl swój ulubiony film. Jeśli wolisz potańczyć, przygotuj playlistę i pobaw się w DJa. Dla najbardziej gorących tancerzy ustaw w kącie ogrodu basen by mogli się ochłodzić. Dużą zaletą festiwalu we własnym ogródku jest brak kolejek do toalety i do baru.

Zabawa światłem

Jak tylko się ściemni i wszyscy będą zaaferowani zabawą trzeba zadbać o odpowiednie oświetlenie stref relaksu. Lampy zewnętrzne Denmark gwarantują dobre oświetlenie i cudowną atmosferę. Jeśli jednak wolisz chill na hamaku bądź leżaku to proponujemy lampę Storm, którą możesz używać jako przenośną latarkę. Obie lampy mają podwyższony stopień ochrony, więc żadna pogoda nie jest im straszna. Nie siedź za długo na leżaku bo festiwale mają to do siebie, że czas na nich spędzony szybko ucieka. Zanim się zorientujesz będzie już rano i trzeba zacząć myśleć o kolejnym wydarzeniu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *