Inteligentne oświetlenie w LED: dopasowane do Twoich potrzeb!

Inteligentne oświetlenie w LED

Oświetlenie wewnętrzne jak i zewnętrze powinno być zarówno funkcjonalne jak i nastrojowe oraz dopasowane do komfortu użytkowników. Nie zawsze jednak da się pogodzić te odmienne kwestie. Jednak w duchu nowoczesności powstało rozwiązanie: inteligentne oświetlenie LED. Jesteś ciekaw na czym to polega? Oto kilka przykładów.

Inteligentne oświetlenie w LED

Zrównoważony rozwój i inteligentne oświetlenie LED

Rozwój nowoczesnych technologii sprawił, że chętniej korzystamy innowacyjnych rozwiązań w swoich domach. Oświetlenie LED cieszy się coraz większą popularnością. Jak powszechnie wiadomo oświetlenie LED jest przyjazne dla środowiska, ponieważ zużywa o 85% mniej energii niż inne źródła światła. Przekształca energię elektryczną w światło, a nie jak w przypadku tradycyjnych żarówek w ciepło. Czas nieefektywnego oświetlenia dobiegł końca!

Przyciemnione oświetlenie Inteligentne oświetlenie

LED pozwala dostosować oświetlenie do preferencji użytkowników. Możemy wybrać dobrać temperaturę barwową do aktualnej aktywności. Do nauki i pracy polecamy światło o temperaturze 2700 Kelwinów.

Jeśli jednak nadszedł czas na relaks, najlepiej przyciemnić światło przy jednoczesnym obniżeniu temperatury do 2000 Kelwinów. System inteligentnego oświetlenia pozwala Ci w bardzo szybki i przyjemny sposób dopasować światło do sytuacji.

Inteligentne oświetlenie w LED

Komfort dzięki lampom z czujnikiem

Komfort jest kluczem! Czyż to nie cudowne, że lampy zapalają się i gasną samoistnie. Jest to szczególnie istotne kiedy nie ma Cię w domu. Lampa zewnętrzna LED Scout jest lampą solarną, więc nie potrzebujesz dodatkowego okablowania. Ponadto wyposażona jest zarówno w czujnik zmierzchu, który zapala się po zapadnięciu zmierzchu bądź zmroku oraz w czujnik ruchu, który włącza światło po wykryciu ruchu.

Intelignetne oświetlenie LED pozwala w łatwy sposób przełączać się między funkcjonalnym a nastrojowym oświetleniem. Takiego właśnie oświetlenia potrzebujesz w swoim domu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *