Letnie oświetlenie ogrodu: wskazówki

lampy wiszące zewnętrzne

Wraz z nadejściem lata cieszymy się z gorących dni i ciepłych letnich wieczorów. Coraz więcej czasu spędzamy w ogrodzie. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek jakie oświetlenie do ogrodu wybrać by stworzyć odpowiedni nastrój. Zapraszamy do lektury!

Wskazówka 1: Stojące lampy ogrodowe

Jeśli masz wystarczająco dużo miejsca na tarasie lub w ogrodzie powinieneś zdecydować się na stojącą lampę zewnętrzną. Ten typ lamp jest nie tylko funkcjonalny, ale i przepięknie wpasowuje w otaczający krajobraz. Sprawdź naszą kolekcję lamp Guardado!

Storm to z kolei lampa z której jesteśmy naprawdę dumni. To jedna z naszych ulubionych lamp zewnętrznych. Możesz ją położyć na stole lub na podłodze. Możesz ją powiesić na drzewie lub iść z nią na spacer. Ideał? O tak!

lampy wiszące zewnętrzne

Wskazówka 2: Lampy wiszące zewnętrzne

Dla posiadaczy altan bądź zadaszonych tarasów idealnym rozwiązaniem są lampy wiszące zewnętrzne. Możesz zdecydować się na kolekcję klasycznych lamp Anna. Wersja wisząca w kolorze białym jeszcze bardziej podkreśla letni charakter ogrodowej aranżacji.

Lampy wiszące nie tylko świetnie oświetlają wybraną przestrzeń, ale pozwalają Ci zaoszczędzić miejsce, które później możesz przeznaczyć na rośliny bądź inne bibeloty.

Letnie oświetlenie ogrodu

Wskazówka 3: Oldschoolowe świecie

Świece chyba nigdy nie wyjdą z mody. Emitują nie tylko światło ale i ciepło, dzięki czemu każdy letni wieczór niezależnie od temperatury jest przyjemny. Kiedy już oświetlenie do ogrodu bądź na taras zostało wybrane można skupić się na dekoracjach. Świece, ozdobne poduszki i kwiaty powinny ocieplić wybraną przez Ciebie przestrzeń.

Wybierając oświetlenie ogrodowe należy kierować się nie tylko względami estetycznymi, ale przede wszystkim bezpieczeństwem. Gdy w Twoim ogrodzie jest jasno, nieproszeni goście nie zawitają na Twoją posesję. Bezpieczeństwo i nastrój? Jasne, że tak – 2w1!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *