Moc kolorów: coś dla Ciebie?

Oprócz stylu nowoczesnego, klasycznego czy skandynawskiego możemy wyróżnić nowy styl, gdzie główną rolę odgrywa kolor! Wyrazisty kolor na ścianie, wesołe, designerskie meble i ciekawa, wyróżniająca się lampa. Chcesz dowiedzieć się więcej o zabawie kolorem? Czytaj dalej!

Biała baza

Zabawę z kolorem należy zacząć od białej bazy na której zawsze możesz polegać. Jeśli zdecydujesz się na białą podłogę upewnij się, że sama w sobie nie będzie przesadą, a świetnym akcentem do całości aranżacji. Drewniana biała podłoga lub białe płytki są ponadczasowe i stanowią znakomity punkt wyjścia do dalszej zabawy wnętrzem.

Malując ścianę na wybrany kolor wybierz taki, który lubisz bo będziesz go często oglądał. Musisz wziąć również pod uwagę ilość światła w danym pomieszczeniu. Jeśli wybierzesz ciemny kolor do wnętrza, które ma mało naturalnego światła, pokój będzie się wydawał jeszcze ciemniejszy niż pierwotnie planowałeś. Nasze ulubione połączenie? Niebiesko-kobaltowa ściana i białe dodatki. Ach jakie to piękne! Jednak kombinacji z kolorem niebieskim jest nieskończenie wiele…

Turkusowa lub różowa sofa naprawdę nie jest dziwna. A jeśli wybierzesz wariant vintage to dopiero będzie rewelacja! Teraz tylko pozostaje wybór odpowiedniego stolika kawowego i oczywiście lampy!

Efektowne oświetlenie

Jasne kolory wymagają efektownej lampy. Sprawdź powyższe lampy wiszące! Nadają wnętrzu stylowy wygląd. Możesz także ulepszyć swoją lampę podłogową o efektowny abażur. Na przykład mamy różne klosze welurowe z nadrukiem pawia, kwiatowym nadrukiem lub całkowicie złotym odcieniem. Wariant miedziany jest również używany w wielu kombinacjach.

Podążaj za własnym gustem, a reszta przyjdzie naturalnie. Sam tworzysz przytulność!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *