Modne kuchnie: nasi faworyci!

Lampyiswiatlo.pl zawsze podąża za najnowszymi trendami zarówno w aranżacji wnętrz, jak i oświetlenia. Połowa 2019 r. już za nami, więc chcemy Ci powiedzieć co będzie modne w nadchodzących miesiącach. Dzisiaj dowiesz się o nowościach w aranżacji i oświetleniu kuchni. Jesteś z nami?

Czerń i biel: połączenie idealne

…w każdym razie w kuchni. Czarne kuchnie to jeden z najgorętszych trendów wnętrzarskich. Jakieś wątpliwości? Czarne kuchnie prezentują się niezwykle szykownie we wnętrzach, szczególnie tych industrialnych. Czarne krany, czarny blat kuchenny lub czarne przybory kuchenne to niezwykle modne dodatki.

Biel jest ponadczasowa, świetnie prezentuje się w każdym wnętrzu. Biel jest elegancka, stylowa i modna. Połączenie czarnego blatu kuchennego z białą podłogą (może motyw w jodełkę?) bub białymi krzesłami będzie prezentowało się obłędnie. Ponadto, takie połącze jest zawsze na czasie, nie może się znudzić.

Klasyczna: zawsze modna

Nowa klasyka to dziś prostota połączona z meblami i dodatkami w stylu retro lub vintage. Złote lub miedziane dodatki w połączeniu z czarnym zlewem i albo z hexagolnymi płytkami ściennymi. Wyobrażasz to sobie? Często widujemy również vintage kuchnie w jaskrawych kolorach. Jeśli lubisz zaszaleć to takie rozwiązanie jest dla Ciebie!

Połączenie nastrojowego i funkcjonalnego oświetlenia

Mówi się, że kuchnia to serce w domu. To w niej spędzamy najwięcej czasu nie tylko przygotowując posiłki. I właśnie dlatego oświetlenie powinno być dostosowane do aktualnie wykonywanych czynności. Podczas gotowania oświetlenie powinno być jasne i skierowane na blat roboczy. Taki rodzaj oświetlenia nazywamy funkcjonalnym.

Kiedy jedzenie zostanie podane do stołu włącz nastrojowe oświetlenie. Ściemnialna lampa wisząca, podłogowa czy stołowa pomoże Ci stworzyć odpowiedni klimat. Tak to można się raczyć posiłkiem!

Zapoznaj się z najnowszymi trendami i spraw, by również i Twoja kuchnia była modna!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *