Najgorętszy trend w 2020 r.? Natura!

Tak, dobrze przeczytałeś, w 2020 r. we wnętrzach króluje natura! Naturalne materiały, naturalne kolory oraz cała masa przeróżnych roślin to charakteryzuje styl naturalny! Oczywiście oświetlenie pełni tutaj niezwykle ważną rolę – dopełnia aranżację, spajając ją w całość. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj poniższy tekst!

Kolory w 2020 r.

W tym roku we wnętrzach króluje matowe złoto, ochra, czerń, nie tylko jako kolor mebli, dodatków, ale i oświetlenia. Czarne matowe lampy są nie tylko eleganckie i ponadczasowe, ale gdy przyciemnisz oświetlenie tworzą przytulną i ciepłą atmosferę. Przytulne wnętrze to trend dobrze nam znany. Niezależnie od stylu każde wnętrze powinno być dla nas przytulne i komfortowe.

Neutralne kolory – biel, beż czy brąz nadal pozostają w gronie tych najbardziej popularnych. Jednak popularność zyskują również mocne kolory takiej jak ochra czy niebieski. Co powiesz na narzutę bądź poduszki w tak wyrazistych kolorach?

Trendy oświetleniowe w 2020 r.

Seria Pallon to lampy, dzięki którym Twoje pomieszczenie nabierze niewymuszonego szyku. Występują w różnych kolorach i wielkościach, możesz więc samodzielnie stworzyć piękną kompozycję bądź wybrać takie złożone z 3-, lub 7-kloszy. Kolejna seria – Flore jest bardziej elegancka i klasyczna. Występuje w dwóch wersjach: z mlecznym bądź przydymionym szkłem.

Kształty w 2020 r.

Jedno słowo: okrągłe! Ten kształt stał się niezwykle popularny i można go znaleźć nie tylko w oświetleniu, ale i w meblach. Okrągły stół jadalniany, okrągły stolik kawowy, okrągłe klosze, a nawet ogromne okrągłe żarówki są już nieodłącznym elementem wystroju domu.

To o czym ciągle będziemy przypominać w 2020 r. to ochrona środowiska i redukcja emisji CO2. Każdy z nas może odpowiadać za zrównoważoną konsumpcję. Zacznij od kupna przyjaznej dla środowiska farby do malowania, mebli z drugiej ręki albo dodatków ze sklepów z używanymi rzeczami. Dodatki i meble vintage są teraz niezwykle modne. Zapytaj babcię czy nie zalega jej jakieś lustro, które nada Twojemu wnętrzu osobowości i charakteru.

Nie podążaj ślepo za trendami, ale dostosuj je do swojej wrażliwości i charakteru. Tylko wtedy Twoje wnętrze będzie autentyczne i będziesz dobrze się w nim czuć. Połączenie okrągłe stołu jadalnianego z kwadratowym vintage dywanem zapewni piękną mieszankę kilku stylów!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *