Nastrojowe: lampa nad stolikiem kawowym

Nie ma to jak paść na kanapę po długim dniu pracy. Część wypoczynkowa w salonie to miejsce relaksu, ale także miejsce przyjmowania gości i przyjemnego sączenia drinka lub dwóch. Dlatego piękna lampa nad stolikiem kawowym nie jest zbędnym luksusem. To przydatna opcja, zwłaszcza jeśli nie masz miejsca na lampę podłogową. Którą wersję wolisz – lampę wiszącą czy sufitową?

Stylowa lampa wisząca nad stolikiem kawowym

Lampy powinny się wyróżniać, zwłaszcza jeśli we wnętrzu panuje spokój. Lampa wisząca nad stolikiem kawowym może przyciągać wzrok i stanowi również stylowy pomysł. Lampa wisząca, taka jak Pallon, natychmiast rzuca się w oczy. Piękna szklana kula z efektem przydymionego szkła tworzy ciepłe i przytulne jądro części wypoczynkowej. Gdy lampa wisząca ma wiele źródeł światła, można pobawić się ich wysokościami, aby uzyskać pożądany efekt.

Zawieś jedną nieco wyżej niż drugą. W ten sposób stworzysz dodatkowy wymiar w przestrzeni. Zaletą lampy wiszącej jest to, że często są regulowane. Dzięki temu zawsze możesz powiesić je na idealnej wysokości, aby jeszcze lepiej pasowały do wnętrza.

Piękne i ponadczasowe lampy sufitowe.

Lampy sufitowe często mają staromodny wizerunek – od razu przychodzi nam na myśl nudna, płaska, biała lampa. Na szczęście już tak nie jest – teraz mamy w ofercie najpiękniejsze lampy sufitowe. To idealny wybór do wielu punktów domu, w tym do salonu! Wybierz kanciastą, czarną lampę sufitową i powtórz ten akcent we wnętrzu. A może wolisz bardziej luksusowy styl? Posiadamy również szklane lampy sufitowe oraz lampy sufitowe w kolorze złotym, które tworzą atmosferę luksusu.

Lampa sufitowa umieszczona bezpośrednio nad stolikiem kawowym równomiernie rozprowadza światło i daje piękny świetlny efekt. To natychmiast tworzy w pomieszczeniu przytulną atmosferę.

Przeczytaj również nasze wskazówki dotyczące wyboru oświetlenia nad stołem w jadalni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *