Nastrojowe oświetlenie łazienki

Czasami ważne jest by poświęcić czas wyłącznie sobie. Łazienka musi być funkcjonalną, ale przede wszystkim relaksującą przestrzenią. Z przyjemnością pomożemy Ci stworzyć łazienkę Twoich marzeń, które z łatwością zmienisz w domowe spa, kiedy będzie to potrzebne. A wszystko to dzięki odpowiedniemu oświetleniu.

Wybór odpowiednich lamp do łazienki

Ważnym krokiem w projektowaniu łazienki jest wybór oświetlenia. Na rynku dostępnych jest wiele modeli lamp dedykowanych do łazienki. Najczęściej decydujemy się na klasyczne, ponadczasowe oświetlenie, ponieważ nikt nie myśli (albo odrzuca tę myśl) o kolejnym remoncie łazienki. Zobacz wszystkie nasze lampy łazienkowe tutaj!

Decydując się na dane lampy do łazienki należy wziąć pod uwagę stopień ochrony IP. Oświetlenie w łazience musi mieć co najmniej IP21 (lampy są wówczas odporne na kapanie). Lampy wokół prysznica lub wanny powinny posiadać IP44, a te które mają być narażone na ciągły kontakt z wodą IP67.

Oprawy do wbudowania Relax posiada stopień ochrony IP44 i tym samym nadają się do montażu w suficie, nad wanną lub prysznicem.

Relaks w łazience

W łazience najlepiej zdecydować się na ściemnialne oświetlenie: spoty, oprawy do wbudowania lub plafony. W ten sposób bardzo szybko możesz przejść z oświetlenia funkcjonalnego do nastrojowego.

Do pełnego relaksu oprócz odpowiedniego oświetlenia potrzebujesz jeszcze czegoś. Pachnący olejek do kąpieli, musujące kulki, spokojna muzyka w tle. Chyba już wiemy co będziesz robić wieczorem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *