Nowy wymiar domu z żarówkami WiFi

Inteligentne oświetlenie ma wiele korzyści: możesz w pełni dostosować oświetlenie wewnątrz i na zewnątrz domu do swojego rytmu życia, aktywności i nastroju. Od dziś możesz wygodnie sterować światłem w domu. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o żarówkach WiFi oraz „inteligentnym domu” koniecznie przeczytaj tekst poniżej!

Co wyróżnia żarówki WiFi?

Inteligentnym oświetleniem sterujesz za pomocą aplikacji, którą możesz ściągnąć na smartfona lub tablet. Za pośrednictwem aplikacji LUEDD możesz decydować o kolorze światła, jego temperaturze barwowej, a także w razie potrzeby je ściemniać.

Możesz zmieniać nastrój jednym kliknięciem. Masz światło pod kontrolą! Możesz zdalnie sterować źródłami światła LED WiFi niezależnie czy jesteś w domu czy poza nim. Siedzisz do późna w pracy? Jeśli chcesz umilić sobie powrót do domu, tak zaprogramuj światła, żeby zapalały się tuż przed Twoi przyjściem. A co z bezpieczeństwem? Aby nie martwić się o bezpieczeństwo, gdy jesteś poza domem, masz możliwość zdalnego sterowania światłem, czyli jego włączania i wyłączania o określonej godzinie. To na pewno odstraszy potencjalnych włamywaczy.

Żarówki WiFi występują w wielu formatach: od najbardziej popularnych z gwintem E27 i E14, do tych występujących w spotach o gwincie GU10. Możesz więc spokojnie wymienić wszystkie żarówki i stworzyć swój prywatny “inteligentny dom”.

Zalety żarówek WiFi

Żarówki WiFi mają wiele korzyści. Jedną z nich jest wygodne sterowanie oświetleniem za pomocą aplikacji LUEDD, którą możesz pobrać za pośrednictwem App Store lub Google Play. Możesz wybrać, które ze źródeł światła chcesz zmienić na “inteligentne”. Możliwości są nieograniczone!

Źródła światła WiFi LED są niezwykle energooszczędne. Jednocześnie masz możliwość sparowania ze sobą kilku źródeł światła oraz zaplanowania, które źródła światła mają się włączyć bądź wyłączyć i kiedy. Średnio dioda LED zapewnia ponad 20 000 godzin pracy. To dość długo by naprawdę nacieszyć się żarówkami…

Podsumowując: żarówki WiFi pozwalają Ci bardzo szybko zmienić nastrój panujący w domu! Fajnie, co nie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *