Odmień swój salon jesiennym oświetleniem

W końcu nadeszła jesień. Światła w domu można zapalić wcześniej, a świece przydadzą się nie tylko podczas romantycznej kolacji. Jakie oświetlenie należy wybrać, aby salon zyskał przytulny charakter? Poniżej prezentujemy przydatne wskazówki, aby uczynić dom bardziej klimatycznym miejscem podczas jesiennych dni!

Jesienne oświetlenieLampy podłogowe: inne, ale nigdy nie nudne!

Dlaczego nie wybrać lampy, która naprawdę się wyróżnia? Lampa podłogowa zapewnia przyjemne oświetlenie w salonie. Wolisz lampy małe i minimalistyczne czy duże? A może skłaniasz się ku lampie, która jest również niezwykle dekoracyjna? Jeśli nie umiesz podjąć decyzji najlepiej wybrać prostą lampę podłogową z dużym kloszem.

Twój salon od razu nabierze nowego wyglądu. Doskonałym przykładem jest lampa podłogowa „Magna” , której urok i wdzięk skradł już niejedno serce!

Dzięki unikatowej lampie wiszącej zmienisz swoją jadalnię nie do poznania!

Jesienne oświetlenie

Lampa wisząca nad stołem sprawdzi się zawsze, ale to właśnie jesienią dostrzegamy jej prawdziwe piękno. Lampa wisząca powinna spełniać nie tylko rolę ozdobną, ale jeszcze cudownie oświetlać wybraną powierzchnię. Najlepiej jeśli można sterować natężeniem emitowanego przez nią światła, przechodząc ze światła funkcjonalnego do nastrojowego. Światło funkcjonalne doskonale sprawdza się podczas spożywania posiłków lub pracy. W pozostałych warunkach najlepiej ściemnić światło, by uzyskać odpowiedni klimat, nie tylko w jadalni, ale i w salonie i kuchni.

Cage” to idealna lampa do zawieszenia nad stół. Ma wiele zalet. Poza unikatowym wyglądem, emituje bardzo dobre oświetlenie, które można ściemniać. Lampa Cage to dodatek, którego brakowało w Twoim domu!

Jesienne oświetlenieJesienna atmosfera w Twoim domu

Jesienią szczególny nacisk kładzie się na różnego rodzaju dodatki i dekoracje, które będą uzupełnieniem domowej aranżacji. Świece, zasuszone kwiaty i zioła, drewniane ozdoby cudownie będą się prezentować na tle pledów, ozdobnych poduch, grubych kocy, gdzie motywem przewodnim powinna być nieprzemijająca krata. Ma być przytulnie i komfortowo.

Brakuje tylko kubka z gorącą czekoladą i jesień wydaje się dużo przyjemniejsza!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *