Odpowiednie oświetlenie ogrodu pozwoli Ci zachować lato na dłużej

Lampy zewnętrzne

Lato zbliża się do końca. Pora przygotować się na cudownie kolorową jesień. Podpowiemy, w jaki sposób możesz delektować się jeszcze ciepłymi wieczorami w ogrodzie zanim pojawi się pierwszy śnieg. Przeczytaj, jak wybrać odpowiednie oświetlenie ogrodowe.

Spoty i reflektory ogrodowe oświetlą nawet najciemniejszy kąt

Wieczory są tym przyjemniejsze, jeśli można je spędzać w pięknie oświetlonym ogrodzie. Skorzystaj z spotów lub reflektorów, które możesz zamontować do kostki brukowej lub wbić do ziemi korzystając z klina. W ten sposób będziesz mógł podświetlić drzewka lub rośliny. W ciągu kilku sekund Twój ogród stanie się przyjemniejszym miejsce.

Latarnie ogrodowe: klasyka!Lampy zewnętrzne

Latarnia ogrodowa to świetny przykład połączenia funkcjonalności z estetyką wykonania. Są nie tylko piękne i wyraziste, ale też emitują dobre oświetlenie. Im wyższa latarnia tym efekt wow jest większy. Uwierz nam, latarnie ogrodowe sprawią, że Twój ogród będzie wyglądał spektakularnie. Jedną z naszych propozycji jest lampa „Amsterdam„. Prosta minimalistyczna konstrukcja wspaniale współgra z efektowną żarówką. Gwarantujemy, że będziesz wniebowzięty!

 

 Lista rzeczy, których potrzebujesz do oświetlenia ogrodu: słońce!

Lampy solarne to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którym bliska jest ochrona środowiska i inteligentne rozwiązania. Lampy solarne nie potrzebują energii elektrycznej, więc zbędne jest zarówno gniazdko jak i wtyczka. Wystarczy energia słoneczna w dzień, aby cieszyć się przyjemnym oświetleniem wieczorem!

 

W naszym asortymencie posiadamy bogatą ofertę lamp zewnętrznych, dzięki którym stworzysz cudowną atmosferę w swoim ogrodzie. Nawet kilka lamp potrafi całkowicie odmienić Twój ogród. Przyjemne światło, koc i butelka wina – czy wyobrażasz sobie lepszy wieczór w ogrodzie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *