Oprawy do wbudowania a oprawy natynkowe: czym się różnią?

Szukasz funkcjonalnego oświetlenia do użytku wewnętrznego bądź zewnętrznego? Oprawy są tym, czego szukasz! Na lampyiswiatlo.pl posiadamy szeroki wybór opraw do wbudowania i opraw natynkowych. Poniżej krótko opiszemy różnice pomiędzy nimi.

Oprawy do wbudowania

Oprawy do wbudowania przeznaczone są do wbudowania w sufit podwieszany, gipsowo-kartonowy lub do montażu podtynkowego. Przed wyborem oprawy upewni się jaki rodzaj sufitu posiadasz i czy oprawy, które tam mają być montowane nie muszą posiadać odpowiedniej ochrony przeciwpożarowej.

Oprawy do wbudowania to obecnie bardzo popularna seria oświetlenia, zapewniająca jasne, lecz nieoślepiające światło. Szeroki wybór opraw do wbudowania (nie tylko jeśli chodzi o kształt, ale i kolor) pozwala wybrać takie, które najbardziej pasują do Twojego pomieszczenia. Zamontowanie kilku opraw na suficie pozwala równomiernie oświetlić całe pomieszczenie. Oprawy są przykładem oświetlenia funkcjonalnego. Decydując się jednak na oprawy do wbudowania, które są ściemnialne możesz również dopasować intensywność oświetlenia do nastroju.

Edu to ponadczasowa i funkcjonalna oprawa do wbudowania z odchylanym reflektorem, który pozwala skierować światło tam, gdzie tego najbardziej potrzebujesz. Jest dostępna w wielu wersjach kolorystycznych.

Oprawy natynkowe

Oprawy natynkowe jak sama nazwa wskazuje montowane są na powierzchni, więc nie ma potrzeby wywiercenia dziur w suficie. Zazwyczaj dokładnie przylegają do sufitu. Występują w wielu różnych kształtach i kolorach.

Spot Franca występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnym i szarym. Ponadto, dzięki podwyższonemu IP może być stosowany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Prosta forma świetnie sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i industrialnych przestrzeniach.

Wolisz niewidoczne oprawy do wbudowania? A może bardziej do gustu przypadły Ci oprawy natynkowe? Zarówno oprawy do wbudowania, jak i natynkowe gwarantują doskonałe oświetlenie! Teraz pora wybrać te, które Ci się bardziej podobają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *