Polityka zrównoważonych zwrotów lampyiswiatlo

Obecnie realizujemy coraz więcej zamówień przez naszą stronę internetową. Oznacza to, że dostarczamy do was jeszcze więcej przesyłek. W lampyiswiatlo.pl jesteśmy świadomi ekologicznie, dlatego dokładamy wszelkich starań aby nasze opakowania były przyjazne środowisku.

Jak to robimy?

Przede wszystkim staramy się maksymalnie ograniczyć zwracaną ilość produktów, upewniając się, że wszystkie nasze produkty są poprawnie opisane, zabezpieczone i spakowane, tak aby uniknąć ich uszkodzeń w trakcie transportu. Oczywiście nasi klienci nadal mogą dokonywać zwrotów lub otrzymywać produkty wolne od wad a nasze zwrotu pozostają darmowe.

Za każdy otrzymany od was zwrot przekazujemy określoną kwotę na fundację Trees for All na sadzonki drzew, ochronę i zalesianie. W ciągu ostatnich kilku lat Trees for All zalesioło tereny wyrównując tym samym emisję 280 ton CO2 do środowiska.

Lampyiswiatlo inicjuje zalesianie terenów

Wspólnie z Trees for All połączyliśmy siły i stworzyliśmy inicjatywę lasów lampyiswiatlo w Het Groene Woud ( The Green Forest), zlokalizowanym pomiędzy Tilburgiem, Eindhoven i Den Bosch w Holandii. Z naszą pomocą las rośnie w siłę! Dbając o lasy wspomagamy również bioróżnorodność, Park Krajobrazowy z mokradłami, bagnami i łąkami jest domem dla wielu gatunków ssaków. Spotkasz tu również wiele chronionych i rzadkich gatunków takich jak kijanka kolorowa, zimorodek, rzekotka drzewna, gąsiorek, dziki kot, wydra, bocian czarny i wiele innych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *