Poradnik: oświetlenie pod szafkami kuchennymi

Jako władca kuchni nie możesz obejść się bez odpowiedniego oświetlenia pod kuchennymi szafkami. Odpowiednie oświetlenie pod szafkami kuchennymi zapewnia dobrą widoczność powierzchni roboczej. Pomożemy Ci zadziwić gości fantastycznymi kolacjami! Oświetlenie szafek kuchennych to również nastrojowe podkreślenie tego, co można nazwać wizytówką domu – kuchni.

Oświetlenie szafek kuchennych

Kinkiet typu góra-dół to idealne rozwiązanie, jeśli nie chcesz niepotrzebnie wiercić otworów w szafkach kuchennych. Wtedy nadal masz wystarczająco dużo oświetlenia do gotowania. Kinkiet oświetla blat roboczy, ale także wiszące szafki kuchenne. Zaletą kinkietów typu góra-dół jest to, że światło nigdy nie świeci bezpośrednio w twarz. A z odległości kinkiet świecący w górę i w dół nada Twojej kuchni bardzo eleganckiego wyglądu.

Listwy LED jako oświetlenie kuchenne

W naszej ofercie oświetlenia kuchennego znajdują się również listwy LED, za pomocą których można idealnie oświetlić szafki kuchenne od spodu. Tworzy to piękny, równomierny rozkład światła na całym blacie, dzięki czemu możesz przygotować pyszne posiłki o każdej porze dnia. Można również przymocować listwę LED do krawędzi blatu, aby ładnie oświetlić dolne szafki kuchenne. Montaż takiej listwy jest również bardzo łatwy. I tak w mgnieniu oka masz idealne oświetlenie pod szafkami kuchennymi!

Oświetlenie szynowe w kuchni

System szynowy to bardzo popularne i nowoczesne rozwiązanie do oświetlenia kuchni. Również pięknie wygląda jako lampa nad wyspą kuchenną! To świetna opcja, gdy nie masz szafek kuchennych nad blatem. Możesz także wybrać kombinację oświetlenia ściennego i sufitowego. Oprócz reflektorów na szynie fajną alternatywą są też reflektory wpuszczane o eleganckim wyglądzie.

Przeczytaj również nasze wskazówki dotyczące wyboru oświetlenia nad stołem w jadalni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *