Powrót do natury w stylu Organic Nature

Jesteśmy coraz bardziej zajęci i stresujący. Nie ma nic lepszego niż przebywanie na łonie natury, z wystarczającą przestrzenią i spokojem. Co może być lepszego niż zastosowanie tego w swoim wnętrzu? Organic Nature to styl życia, który wprowadza naturę do Twojego domu za pomocą naturalnych materiałów i kolorów. W wielu przypadkach materiały te są również lepsze dla środowiska. Sytuacja korzystna dla wszystkich!

Wprowadź zewnętrze do środka

Kiedy mówimy o elementach naturalnych, myślisz o drewnie, bambusie, kamieniu, skórze, wełnie i (oczywiście …) roślinach. Meble w Organic Nature są często wykonane ze skóry lub drewna. Nierówności, takie jak sęki, są prawie koniecznością! To sprawia, że ​​jest to naturalne i prawdziwe. Poduszki z tkaniny i lniane zasłony w jasnych i delikatnych kolorach zapewniają przytulność i spokój w domu. Wełniany dywanik na sofie w kolorze ochry lub terakoty stworzy ciepło w salonie. Fauna A to fajny przykład lampy wiszącej, która wykorzystuje naturalne elementy, takie jak beton i ładna roślina domowa. Typowe kolory w tym stylu życia to odcienie ziemi, takie jak zieleń, żółta ochra, ciemnobrązowy, czerwony chili, beż, szary i terakota. Te kolory nadają pomieszczeniu wiele charakteru.

Sfery wschodnie

Wschodni akcent do Twojego wnętrza doda mu odrobiny dodatkowego stylu. Piękny dywanik z orientalnym wzorem lub lampa stołowa z nadrukiem lamparta to idealne połączenie! Używając rattanu, drewna i innych naturalnych materiałów i roślin, nadajesz przestrzeni botaniczny charakter. Lampa podłogowa Canna doskonale pasuje do tego stylu życia dzięki rattanowemu kloszowi. Nadaj ścianie naturalną fototapetę, a może ścianę z mchu? Super piękne!

Organic Nature to doskonały przykład pięknego i ciepłego wnętrza w połączeniu z naturalnymi materiałami i kolorami. Jesteś już gotowy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *