Przytulna zima z lampyiswiatlo

Wejdź w zimę w klimatyczny sposób! Spędzamy dużo czasu w domu i na pewno nie zmieni to kolejnej zimy. Dlatego bardzo ważne jest, aby w domu było wyjątkowo przytulnie dzięki nowemu oświetleniu lub ładnym elementom wnętrza! Zobacz nasze ulubione lampy poniżej, aby Twój dom był całkowicie odporny na zimę. Jesteś gotowy?

Przenieś na zewnątrz tę lampę wiszącą Cane Ball. Jest całkowicie wykończony bambusem, co sprawia, że jest przyjemny i przewiewny! Ładny jasny kolor i otwarty kaptur; naprawdę tworzy bardzo przytulną atmosferę w domu! Idealna lampa nad stołem w jadalni lub w salonie. Możesz cieszyć się tą piękną kulką z trzciny cukrowej przez wiele lat.

Natura jak w domu z Cane Ball

Miło i leniwie z naszą lampą podłogową Lofty

Lofty zapewnia przytulność. Prawdziwie ponadczasowa lampa podłogowa, która zimą wprowadza klimat do salonu! Otrzymujesz przytulne światło w domu dzięki złotemu wnętrzu klosza. Możesz wybrać jasne źródło światła o dużej ilości lumenów (np. 150 lumenów), aby łatwo czytać książkę lub gazetę w salonie! Wskazówka: wybierz źródło światła z możliwością ściemniania. W ten sposób możesz przyciemnić lampę, gdy chcesz odpocząć po przeczytaniu. Idealne połączenie!

Zabawa z Qara

Qara może znaleźć zastosowanie w wielu wnętrzach i wielu pomieszczeniach w domu! Na przykład może służyć jako lampka nocna w sypialni lub jako lampka biurkowa w biurze. Qara czuje się również w salonie jako przytulna lampka do czytania.

Podczas ciemnych zimowych miesięcy ważne jest, aby w domu było dużo światła. To jest dobre dla twojego zdrowia psychicznego, a także przyjemnie jest zwinąć się w kłębek na kanapie, gdy w domu świecą się różne światła. Jeszcze jedna ważna rzecz: upewnij się, że masz lampy z funkcją ściemniania. W ten sposób możesz szybko zmienić funkcjonalność w przytulną!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *