Romantyczne wnętrze w rytmie złota

Romantyczne wnętrze

Nowy rok od zawsze obfituje w zmiany. Tym razem poza duchem i ciałem warto skupić się na odnowie mieszkania. Nowy Romantyzm to styl przytulny, modny i ultrakobiecy! Dominuje w nim spokój i harmonia. Sprawdź co kryje się pod pojęciem Nowy Romantyzm!

Dodatki w romantycznym wnętrzu

Romantyczne wnętrza rozpoznasz od wejścia. Dominują w nich odcienie różu i bordo, które tworzą przyjemną, prawie nostalgiczną atmosferę. Jeśli boisz się przesady, pomaluj tylko jedną ścianę na różowy kolor. Świetnym rozwiązaniem jest też tapeta z motywem w kwiaty.

Meble i pozostałe dodatki powinny być nonszalancko ułożone, żeby nie było za słodko. Jednak nie można zapomnieć o uroczych poduszkach w różnych rozmiarach. Jaka nota? 10/10!

Romantyczne wnętrze

Złoto w romantycznym wydaniu – idealne dopasowanie

Proszę Państwa proszę o uwagę: złoto jest znów w modzie! Złoto będzie królować w salonach w postaci mebli i dodatków. Złoto nadaje wnętrzu szyk i elegancję. Któż z nas nie lubi pławić się w luksusie? Vintage lampa wisząca Cage 70’s złota idealnie sprawdzi się w salonie w stylu romantycznym. Dobierz do niej ozdobne żarówki, a Twój salon zyska niepowtarzalny charakter.

Romantyczne wnętrze

Materiały w stylu Nowy Romantyzm

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, luksus i elegancja są kluczowe dla stylu Nowy Romantyzm! Styl mocno inspirowany jest latami 60. i 70. XX w. Da się to odczuć również we wnętrzach. Marmurowy blat kuchenny, złote krzesła i złote dodatki wprawią Cię w zachwyt!

Jesteś gotowy na zmiany? Zakochaj się w stylu Nowy Romantyzm!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *