Ściemnialne oświetlenie w sypialni

W sypialni poszukujemy ciszy i spokoju. To miejsce w którym się relaksujemy i wyciszamy. W sypialni najlepiej wybrać oświetlenie z funkcją ściemniania. Przeczytaj nasze wskazówki dotyczące najbardziej optymalnego oświetlenia sypialni!

Ściemniane oświetlenie LED

Ściemniane oświetlenie LED jest idealnym rozwiązaniem dla każdego pomieszczenia, zwłaszcza sypialni, gdzie tak ważna jest szybka zmiana natężenia emitowanego światła. Oprawy do wbudowania świetnie sprawdzają się w sypialni, a przy tym nadają wnętrzu bardziej luksusowy charakter. Z kolei spoty pełnią rolę podstawowego oświetlenia i co ważniejsze są ponadczasowe, więc lekka zmiana aranżacji nie musi się od razu wiązać ze zmianą oświetlenia. Zobacz naszą ofertę spotów z funkcją ściemniania!

W nastrojowej sypialni nie może zabraknąć lampy podłogowej (oczywiście z funkcją ściemniania) W naszym asortymencie znajdziesz nie tylko klasyczne lampy podłogowe, ale i te nowoczesne. Jednym z małych dzieł sztuki jest lampa podłogowa Stino. Prawda, że piękna? Dokup do niej 3 żarówki o gwincie E14. Najlepiej wybierz takie o barwie 3000K i mocy emitowanego światła poniżej 200 lumenów. Wtedy uzyskasz przytulne nastrojowe światło w swojej sypialni. Jesteś fanem stylu retro bądź rustykalnego?

Jeśli tak, to właśnie z myślą o Tobie przygotowaliśmy kolekcję lamp wykończonych bambusem bądź drewnem. Drewno idealnie łączy się z zielonymi roślinami, kolorowymi krzesłami lub efektownymi zasłonami. Sprawdź naszą kolekcję lamp z rattanu, a Twoje wnętrze zmieni się nie do poznania!

Dodatki

W przytulnej sypialni królują miękkie materiały i ciepłe barwy. Odpowiedni nastrój stworzysz dzięki świecom, roślinom i poduszkom. Upewnij się, że dodatki pasują do siebie tworząc z resztą pomieszczenia spójną całość. Jeśli chcesz dokonać szybkiej metamorfozy swojej sypialni zacznij od dodatków. Nie zapomnij również o bardziej spersonalizowanych elemntach dekoracji takicj jak zdjęcia czy obrazy. Dzięki nim Twoja sypialnia będzie naprawdę Twoja!

Sypialnia to miejsce w którym liczy się relaks i komfort, więc kieruj się sercem w urządzaniu jej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *