Styl nowoczesny: wcale nie „mniej”

Modern Clean to ulubiony styl i wystrój wszechczasów. Prostota i elegancja to kluczowa cecha kolorów takich jak szarości, biel i czerń. My zmieniamy ten styl, już nie „mniej znaczy więcej” i przekształcamy go w bardziej naturalny i przytulny. Sprawdź dalej!

Połączenie designu i natury

Nadal używając podstawowych kolorów, takich jak czarny, biały i szary, łącz go z naturalnymi wykończeniami, takimi jak drewno, rattan lub bambus, nadając mu bardziej przytulny wygląd! Zastosuj naturalne wykończenia w meblach, akcesoriach dekoracyjnych i oświetleniu! Seria lamp wiszących Lina jest idealnym oświetleniem łączącym design i naturę, dodatkowo tworzy niezwykły efekt dekoracyjny i oświetleniowy na suficie i ścianie, idealnie pasujący do szarych lub białych wykończeń! Nie daj się zwieść, Modern Clean to nadal styl minimalistyczny i elegancki a ilość dodatków jest nadal ograniczona.

Odnowione eleganckie kształty

Meble w tym stylu to już nie tylko skórzane krzesła, ale coraz więcej pojawia się materiałowych wykończeń. Stoły do jadalni są bardziej błyszczące i ozdobne lub wykończone drewnem.

Oświetlenie w nowoczesnym stylu

Lubisz eleganckie i proste wykończenia? A może chcesz wypróbować zaktualizowaną wersję Modern Clean? Niezależnie na co się zdecydujesz, u nas znajdziesz najlepsze oświetlenie, które będzie pasować do Twojego stylu. Reflektory sufitowe i kinkiety są idealnym podstawowym oświetleniem w stylu Modern Clean, szczególnie lampy takie jak Rondoo lub Transfer świetnie prezentują się w pomieszczeniu. Poczuj się jak w domu dzięki własnej (nowoczesnej) metamorfozie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *