Styl retro w Twoim wnętrzu

Czy tak jak my masz słabość do przedmiotów retro i vintage? Urok retro połączony z nowoczesnym designem to najgorętszy trend ostatnich miesięcy! Oczywiście to odpowiednie oświetlenie pozwoli Ci wprowadzić aranżację rodem z lat 60. do Twojego wnętrza! Przeczytaj więcej o stylu retro.

Nie stare, ale urokliwe

Stare meble, lampy czy dodatki mają w sobie to “coś”. Historia, która w nich jest ukryta, niespodziewanie ożywa, kiedy te przedmioty wprowadzimy do naszych współczesnych aranżacji. Możesz się nimi bawić, odpowiednio zmienić ich pierwotne przeznaczenie. Zacznij od małych rzeczy jak złote lustro, poduszka w princie z lat 60. a później podejmij większe wyzwania – odmaluj vintage krzesło bądź komodę. Gwarantujemy, że retro dodatki ocieplą Twoje wnętrze.

We wnętrzach w stylu retro królują ponadczasowe, eleganckie dodatki, przeważnie w kolorze złota. Często w takich aranżacjach pojawia się też drewno, zarówno w formie mebli jak i struktury lampy.

Oświetlenie w stylu retro

Oświetlenie w stylu retro odgrywa istotną rolę, nadając wnętrzu odpowiednią atmosferę. Lampę w tym stylu z pewnością znajdziesz w salonie swojej babci (może zechce Ci ją podarować). Przywróć starym lampom nowe życie, a zmienią się w pełne blasku dodatki. Lampa Industrial mimo, że wykonana w nowoczesnym stylu ma swój retro urok. Świetnie sprawdzi się w kuchni lub nad wyspą.

Czy jesteś gotowy na wielki powrót lat 60.? Zacznij od oświetlenia, a poczujesz magię stylu retro! Sprawdź wszystkie nasze lampy w stylu retro tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *