Top trend: styl Organic Nature

Naturalny, rustykalny, botaniczny, vintage… tyle określeń jednego stylu. Na lampyiswiatlo.pl jesteśmy wielkim fanami stylu Organic Nature. Charakteryzuje go połączenie elementów rustykalnych, botanicznych i naturalnych. Poniżej dowiesz się dużo więcej o tym stylu!

W stronę naturalności

Ten styl przynosi na myśl świeże powietrze, ciepły letni deszcz, wieś. Kluczowy jest tutaj slow-life. Z naturalnych materiałów takich jak bambus, trzcina czy drewno powstają meble, oświetlenie oraz inne akcesoria i dekoracje. Barwy powinny być stonowane, dominują kolory ziemi.

Nie można również pominąć dodatków, najlepiej ze skór i tkanin. We wnętrzach Nature Organic często spotkać można skórzaną kanapę oraz przytulne poduszki w równie stonowanej kolorystyce – brązy, szarości, beże, złamana biel (lub połączenie wszystkich tych kolorów razem…). Główną rolę w stylu Organic Nature odgrywają rośliny, co absolutnie nie powinno nikogo dziwić, w końcu nazwa jest mocno sugerująca. Jeśli chodzi o rośliny to nie ma żadnych ograniczeń. Powinno ich być wszędzie pełno – małe czy duże, kwiaty, sukulenty…nieważne. Ma być zielono i przytulne.

Oświetlenie w stylu Organic Nature

W stylu Organic Nature ważną rolę odgrywa oświetlenie. To właśnie za jego pomocą tworzy się piękną, ciepłą atmosferę w domu. Lampy w stylu Organic Nature wykonane są najczęściej z naturalnych materiałów. Na lampyiswiatlo.pl posiadamy bogatą ofertę lamp w różnych kształtach i kolorach. Często określane są mianem „brocante”, gdzie połączenie drewna i metalu podkreśla oryginalny urok lampy.

Nie bylibyśmy sobą gdybyśmy nie wspomnieli o naszych faworytach. Jednym z naszych ulubieńców jest lampa stołowa Cleo. Dekoracyjna podstawa z czarno-złotym kloszem ożywi i dynamizuje aranżację. Z kolei lampa Botanica nie tylko pięknie oświetli daną przestrzeń, ale pełni również rolę dekoracyjną. Kluczowym elementem w stylu Organic Nature jest przytulność i naturalność!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *