Trendy wnętrzarskie w 2019: co będzie modne? Kolory!

Trendy wnętrzarskie

Rok 2018 jeszcze się nie skończył, a my już myślami jesteśmy przy 2019. Czy nie sądzisz, że to dobry pretekst by dokonać zmiany w swoim wnętrzu? Przydałoby się coś nowego, prawda? Poniżej prezentujemy trendy wnętrzarskie na rok 2019!

Inspiracje do salonu: kolor i naturalne materiały

Trendy wnętrzarskie
www.flexa.nl

W 2019 r. w salonie królować będzie złoto, fiolet i beże oraz naturalne materiały. Po wnikliwej analizie światowych trendów kolorem roku 2019 ogłoszono ciepły, bursztynowy odcień „Spiced Honey„. Kolor ten wprowadza harmonię i spokój do pomieszczenia.. Kolekcja Drum idealnie wpasowuje się w kolejne trendy. Sprawdzi się zarówno w salonie jak i w sypialni. Jednak wyraziste kolory w salonie lub sypialni jest jak najbardziej dozwolone.

Ozdoby i akcesoria w mocnych kolorach dodają wnętrzu zupełnie nowy wygląd. Czy znasz pojęcie “color-blocking”? W 2019 r. nie będzie odnosił się wyłącznie do branży modowej ale i wnętrzarskiej.

Potrzebujesz więcej porad wnętrzarskich? Wybieraj naturalne materiały tj. bambus, wełna, porcelana. Nie zapomnij również o roślinach: są one dobre dla Twojego zdrowia!

Baza z 2018

Rok 2019 ma być bardziej szalony w porównaniu z rokiem wcześniejszym. Nudzie mówimy stop! Będziemy łączyć niebieski dywan z żółtymi krzesłami. Daj się ponieść wyobraźni! Jeśli chodzi o oświetlenie, to tu też stawiamy na kolor. Sprawdź naszą kolekcję lamp stołowych Milou, które będą ozdobą tak biurka, jak i stolika nocnego. Równie dobrze w mieszkaniu prezentować się będzie klasyczny trójnóg – Tripod z ciekawym kloszem. W naszym wydaniu występuje z kloszem w liście. Tam też możesz sobie pozwolić na bardziej wyraziste kolory.

Pomysł na sypialnię: zasłony

Niby zasłony są obecne w naszych domach od zawsze, ale w 2019 r. przeżywać będą swój prawdziwy renesans. Niech nowy rok będzie dla Ciebie okazją by z Twojego domu wydobyć prawdziwe piękno, najlepiej w mocnym wyrazistym kolorze. Nie bój się zmian! Teraz pozostaje Ci tylko jedno – udać się na zakupy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *