Twój własny taras : styl Ibiza

Gdy zakończysz porządki w swoim ogrodzie , lato można oficjalnie uważać za rozpoczęte. To samo tyczy się Twojego tarasu. Ładne meble ogrodowe, kolorowe kwiaty i dopasowane oświetlenie stworzą przyjemną oazę na spokojne letnie wieczory. Jak tego dokonać? Przeczytaj nasze wskazówki!

Zacznij od odpowiednio dobranych mebli ogrodowych

Przytulny taras czy nastrojowy ogród to idealny początek wakacji. Nie możesz podróżować w te wakacje? Nic się nie stało! Sprowadź klimat Ibizy do swojego ogrodu. Białe meble, świeże kolory połączone z jasnymi odcieniami w kolorze niebieskim, żółtym lub szarym przeniosą Cię na słoneczną wyspę bez wychodzenia z domu! Naturalne materiały takie jak drewno, bambus czy trzcina to zdecydowany must have!

Letni taras nie będzie kompletny bez kącika do wypoczynku. Wskazówka: aby renowacje przeprowadzić po kosztach skorzystaj z tak łatwo dostępnych palet przemysłowych. Upewnij się, że wysokość siedziska wraz z poduszkami nie przekracza 35 cm wysokości. Nie zapomnij też o zbudowaniu sofy, tak byś mógł w spokoju zrelaksować się po całym dniu. I najważniejsze: wszystkie materiały powinny być wodoodporne, tak aby meble nie ucierpiały w trakcie deszczu. Gdy zestaw wypoczynkowy jest już gotowy, wykończ go ozdobnymi poduszkami i ciesz się chwilą letniego relaksu we własnym ogrodzie!

Oświetlenie: botanica

Nasza lampa Carmul idealnie wpasuje się w klimat gorącej Ibizy. Lampa ma tak zwany efekt płomienia, sprawiając wrażenie tlącej się świecy. Także lampa Manila idealnie pasuje do klimatu Ibizy ale stworzonym w Twoim wnętrzu. Ta lampa wykonana jest głównie z rattanu i stanowi tropikalny dodatek w twoim wnętrzu. Zatrzymaj lato w swoim ogrodzie przez cały rok!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *