W industrialnym stylu: Miejska Surowość 2019

Połączenie luksusu z surowym industrializmem jest typowe dla stylu miejskiego. W stylu Miejska Surowość dominuje ciemna paleta barw, głównie czernie i szarości, które świetnie współgrają ze skórą i drewnem. Zaintrygowany? Dowiedz się więcej!

Industrializm w nowej odsłonie

W modzie znów jest zasada “mniej znaczy więcej”. Zależy nam, by wnętrze było autentyczne. Ma być również odzwierciedlać styl właściciela. W ogóle wydaje się, że styl Miejska Surowość nabrał delikatności i “kobiecego dotyku” (panowie na pewno to przeżyjecie). Postaw na wyrafinowane akcesoria i meble takie jak skórzana sofa.

W industrialnym stylu

Inspirujące lata 90-te

Styl Miejska Surowość czerpie pełnymi garściami z XIX i XX w. Stare magazyny zostały przekształcone w nowoczesne domy i lofty. Moda na surowe wnętrze wraca, tylko tym razem jest ono dużo bardziej wyrafinowane. W nowoczesnym wnętrzu króluje stal i metal, które nadają mu surowości i charakteru, ale mogą być też modnym i stylowym dodatkiem jak np. przyciemniane i matowe szklane drzwi przesuwne.

Oświetlenie w stylu Miejska Surowość

Wydaje się całkowicie logiczne, że w stylu Miejska Surowość powinny dominować solidne, przemysłowe lampy. Jednak w nowej odsłonie tego stylu możemy pozwolić sobie na zabawę konwencjami i wybrać bardziej eleganckie lampy. Bardzo modna jest w tym roku rdza, a rdzawe lampy robią wprost furorę na światowych salonach.

industrialnym stylu:

Na lampyiswiatlo.pl jesteśmy na bieżąco z trenadmi w aranżacji wnętrz. Możesz wybierać z różnych lamp w stylu industrialnym: od małych po duże, od klasycznych po bardziej ekstrawaganckie. My jesteśmy wprost zakochani w serii Manhattan!

Nie wahaj się! Twój dom tak jak i Ty zasługuje na coś ekstra. W kategorii Inspiracje znajdziesz masę pomysłów, które pomogą Ci stworzyć swoją wymarzoną przestrzeń!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *