Wakacje w ogrodzie

W tym roku epidemia pokrzyżowała wiele wakacyjnych planów. Żeby cieszyć się piękną pogodą, cudownym otoczeniem i masą wrażeń nie musisz udawać się w tropiki, wystarczy odrobina wyobraźni. Poniżej znajdziesz kilka pomysłów na wakacje we własnym ogrodzie.

Wycieczka po dżungli

Ogród to miejsce w którym wiele jest do odkrycia! Za pomocą odpowiedniego zestawu roślin możesz łatwo stworzyć atmosferę dżungli. Drzewka oliwne, palmy, rośliny, które można zawiesić i inne rośliny o dużych liściach. Wyprawę do zoo też można sobie odpuścić. Odkryj z dziećmi, które ptaki, motyle i owady żyją w Twoim ogrodzie. Wieczorem zrelaksuj się na hamaku lub wiszącym fotelu.

Zrelaksuj się

Wygospodaruj w ogrodzie miejsce do relaksu, gdzie możesz spędzać długie letnie wieczory. Stwórz przytulny kącik wypoczynkowy, udekoruj go poduszkami oraz lampionami (najlepiej solarnymi). Lampy zewnętrzne sprawiają, że ogród zmienia się w magiczną krainę, gdzie poszczególne elementy są cudownie wyeksponowane. Zaproś przyjaciół na drinka lub grilla. Jeśli masz wystarczająco dużo miejsca to zainwestuj w basen. Czy jest coś wspanialszego na letnie upały? Chyba nie!

Ogród nocą

Tęsknisz za biwakiem? I na to mamy rozwiązanie! Rozbij namiot, nadmuchaj materace, wyciągnij z szafy śpiwory i własne miejsce kempingowe gotowe. Masz teraz niepowtarzalną szansę, aby z własnego ogrodu podziwiać zachód słońca i gwiazdy nocą. Dzięki lampie Storm umilisz sobie noc w namiocie. Jest poręczna, więc możesz ją zabrać w nocną przechadzkę po ogrodzie lub potraktować jako główne oświetlenie podczas wszelkich aktywności na domowym biwaku.

Zaletą wakacji w ogrodzie jest to, że nigdy niczego nie zapomnisz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *