Więcej atmosfery w nowoczesnym domu

nowoczesny styl życia

Mówiąc o nowoczesnym stylu wyobrażamy sobie minimalistyczne wnętrze charakteryzujące się miękkimi liniami i obłymi kształtami. W tym roku panuje jednak trend, żeby każdą przestrzeń ocieplać tworząc w niej przyjemną atmosferę. Gotowy na odrobinę przytulności w nowoczesnym wnętrzu? Przeczytaj nasze porady!

Naturalne akcenty

W nowoczesnym stylu dalej króluje biel, szarość i brąz. Łącząc je z naturalnymi materiałami takimi jak: drewno, rattan, bambus uzyskamy spektakularny efekt. Meble mimo, że wykonane z naturalnych materiałów powinny być eleganckie. Aksamitne poduchy albo obicie krzesła na pewno pomoże uzyskać ten efekt.

Myślisz, że nowoczesny styl jest nudny: to pomyśl jeszcze raz! Ważne, abyś dopasował go do siebie, swoich wewnętrznych pragnień i znalazł równowagę między minimalizmem a zabawą.

Czerń dalej w modzie

Czarne akcenty we wnętrzu, a może czarna kuchnia? Zdecydowanie tak! Jest to kolor, bez którego nowoczesne wnętrze nie może się obejść. Najpierw były tylko czarne dodatki, a teraz kuchnia czy łazienka total black nie jest nikomu dziwna.

Oczywiście nie wszystko musi być ciemne. Baw się kolorowymi akcentami, aby rozjaśnić swoje wnętrze. Pamiętaj jednak, żeby wszystko to współgrało z naturalnymi materiałami.

modern lifestyle

Oświetlenie w nowoczesnym wnętrzu

Oświetlenie w nowoczesnym stylu charakteryzuje się minimalistycznymi formami połączonymi z drewnem, rattanem, a nawet złotem. Oświetlenie jakie wybierzemy bardzo często decyduje o tym jak chcemy, by nasze wnętrze było odbierane.

W nowoczesnym wnętrzu to oświetlenie pośrednie gra główną rolę. Kinkiety dają piękny efekt świetlny na białej bądź beżowej ścianie. Nowoczesne – czyste – minimalistyczne, nieważne jak je nazwiesz. Najważniejsze byś poczuł się wspaniale w swoim nowoczesnym wnętrzu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *