Wprowadź jesień do swojego domu dzięki lampyiswiatlo

Brr .. Robi się coraz chłodniej, a dni stają się coraz krótsze: to znaczy jesień. Czas na zabawę! I jak możesz to stworzyć lepiej niż przy idealnym oświetleniu z lampyiswiatlo?

Ciepłe odcienie w domu

Kiedy myślisz o jesieni, myślisz o ciepłych odcieniach, takich jak bordowy, brązowy, ciemnoszary i zielony. Te akcentujące kolory zapewniają przytulne uczucie, którego szukasz podczas chłodniejszych dni. Pomyśl tylko o kolorach jesiennych liści w lesie! Rozszerz to do swojego wnętrza. To również idealna dekoracja do domu. Nie myślisz, że? Pomyśl o przytulnych pledach i kocach w kolorze beżowym lub brązowym, aby wczołgać się pod wieczór! Akcenty w drewnie od dawna są trendem we wnętrzach, ale jesienią te elementy z pewnością warto podkreślić!

Jesienne oświetlenie w Twoim wnętrzu

Ale dosłownie z naszą kolekcją Botanica. Lampy te są pięknie wykończone w kolorze czarnym lub złotym i mają wzór liści, który przyciąga wzrok na lampie. Wielkim atutem tej jesieni jest lampa BOTANICA! Ponieważ coraz wcześniej robi się ciemno, wieczorem możesz cieszyć się tą nakładką jeszcze dłużej. Lampą, która dobrze sobie radzi również w nadchodzącej jesieni i zimie, jest nasza Cleo: wykończona efektowną podstawą z brązu i czarnym abażurem ze złotym wnętrzem. Wow, co za przyciągające wzrok! Wyróżniająca się w salonie, ale także przytulna lampka w sypialni.

Świece dobrze się sprawdzają co roku io każdej porze roku! Ale jesienią naprawdę potrzebujemy ciepła i przytulności w domu. Więc zapal jak najwięcej świec i ciesz się spokojem tej jesieni!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *