Wskazówki dotyczące przytulnego salonu

W ciemne zimowe miesiące często przywiązujemy większą wagę do przytulności domu. Salon lub część wypoczynkowa to tutaj ważne miejsce. Tutaj możecie razem odpocząć, często delektując się przekąską i drinkiem. Ale jak zrobić to miejsce do siedzenia? przytulne i odporne na zimę? Przeczytaj nasze wskazówki!

Komfort to podstawa

Dobra, ciepła sofa, w której możesz się całkowicie schować! To niezbędny przedmiot w domu. Dopasuj kolor swojej sofy do reszty salonu. W tej chwili modne są takie kolory jak beż, koniak i brąz. Są również w zimowych kolorach, które zapewniają spokój i ciepło w Twojej strefie wypoczynkowej.

Lubisz przyciągać wzrok? Wybierz sofę w efektownym kolorze.
Oprócz sofy możesz zdecydować się na piękny fotel z tkaniny lub aksamitu, aby wieczorami odpocząć przy dobrej książce. Nie można pominąć ładnej lampy podłogowej z ramieniem do czytania. Weźmy na przykład lampę podłogową EVA, która zapewnia komfort przyjemnego oświetlenia i połączenia z funkcjonalnym ramieniem do czytania. Dzięki lampie podłogowej DIVO możesz dodać dodatkowej atmosfery do swojego salonu dzięki oświetleniu uplight. Ściemnianie lamp tworzy również przytulną atmosferę w pomieszczeniu!

Przytulne akcesoria

Ostatecznie akcesoria przyciągają wzrok w salonie i naprawdę nadają mu przytulności, której potrzebuje. Wesołe poduszki i ciepły koc na kanapę nie tylko ładnie wyglądają, ale również świetnie sprawdzą się w mroźne zimowe dni. Ładna, aksamitna pufa, przytulne świece i piękny wazon zapewnią ciepło w Twoim salonie i jesteś na bieżąco! Dzięki roślinom doniczkowym i suszonym kwiatom nadasz pomieszczeniu kolor, spokój i naturalną atmosferę. Możesz także pozwolić sobie na dekorację ścian według własnego gustu. Możesz pracować z cytatami, (zdjęciami) tapetami lub różnymi zdjęciami. Dzięki temu Twoje wnętrze zyska osobisty charakter.

Czy jesteś już gotowy na zimę? Dzięki naszym wskazówkom dotyczącym Twojego wnętrza z pewnością odniesiesz sukces!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *