Zakochaj się ponownie w swoim wnętrzu

Jeden z naszych ulubionych stylów życia zasługuje na to, by częściej pojawiać się w centrum uwagi! New Romantics przenosi nas z powrotem do lat 50., 60. i 70. Wykorzystano szczególnie miękkie lub bardzo ciepłe kolory ze złotym akcentem. poczuj romantyzm! New Romantics ma luksusowy i czarujący wygląd i nie jest nudny! Trochę Hollywood w domu, ale trochę inaczej! Ciekawe?

Wracając do tego czasu

Materiały takie jak marmur, beton, złoto, mosiądz, aksamit i aksamit są niezbędne w New Romantics. Marmur w różnych ciemnych kolorach, ale także delikatny róż i terakota to kolory, które idealnie pasują do tego stylu życia. Tkaniny takie jak aksamit i aksamit są szeroko stosowane we wnętrzach, czy to w postaci fotela, poduszki czy abażuru. Meble są często mieszanką różnych stylów, co daje nonszalanckie wrażenie, ale wprowadza atmosferę. Nadaj pomieszczeniu ten sam delikatny kolor lub grupę kolorów, dzięki temu pomieszczenie będzie wyglądało na znacznie bardziej przestronne i stworzy kojącą atmosferę. Dzięki lampie podłogowej KASO możesz zobaczyć, jak powracają charakterystyczne materiały New Romantics! Aksamitny klosz Granny w połączeniu z marmurową podstawą przenosi Cię z powrotem do salonu Twojego dziadka i babci. Nie powinno zabraknąć odrobiny złota!

Jesteśmy złoci

Jesteśmy bardzo entuzjastycznie nastawieni do powtarzających się odcieni złota! Widzimy metaliczne kolory odbijające się we wnętrzu na wiele różnych sposobów, często jako akcent lub detal. Na przykład jako świecznik, nogi sofy czy lampa stołowa. Weź piękną BOTANICA, która naprawdę przyciąga wzrok. Nie tylko ładna lampa, ale także fajny dodatek do Twojego wnętrza. Oprócz tego, że złoto często emanuje luksusem i przepychem, to również ciepły kolor, co jest bardzo ważne również w przypadku New Romantics. Kolory takie jak ciemnozielony, morski błękit, delikatny róż, bakłażanowy fiolet i odcienie ziemi, takie jak terakota, dobrze łączą się ze złotem i mosiądzem. Miękkie, ciepłe kolory nadają wnętrzu kobiecego charakteru.

New Romantics to innowacyjny, przytulny i modny styl życia. Jesteś gotowy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *