Jak długo muszę czekać na zwrot pieniędzy?

Pełna kwota zwrotu zostanie przekazana w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki przez Dział Zwrotów. Kwota zostanie przelana na konto użyte do zapłaty za zamówienie – chyba że uzgodniono inaczej. Otrzymanie przesyłki przez Dział Zwrotów może potrwać od 1 do 3 dni roboczych. Ważne jest, aby zarejestrować zwrot z wyprzedzeniem w Dziale Obsługi Klienta, abyśmy mogli go odpowiednio przetworzyć. Możemy wstrzymać zwrot pieniędzy do czasu, aż ​przesyłka zostanie prawidłowo dostarczona. Dlatego ważne jest, aby zachować pokwitowanie zwrotu do momentu otrzymania zwrotu pieniędzy.


Jeśli zapłaciłeś za pobraniem lub w sklepie, skontaktujemy się z Tobą po otrzymaniu przesyłki ze zwrotem w sprawie danych bankowych. Można je również załączyć do przesyłki zaadresowanej do Działu Obsługi Klienta. Kwota zostanie następnie przekazana na Twoje konto bankowe.

Jeśli masz pytania, prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta. Dział Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00.

Skontaktuj się z nami:

Godziny otwarcia:
  • poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
  • sobota i niedziela: zamknięte
  • </p>