Znajdź idealne źródło światła

Szukasz idealnego źródła światła, aby stworzyć odpowiedni nastrój w domu? Wszystko, co musisz wiedzieć o źródłach światła znajdziesz tutaj! Tylko teraz rabaty na źródła światła sięgają aż do 80%!

1
Szybko i na temat, czyli wszystko o gwintach żarówek

Istnieje ponad 100 różnych gwintów żarówek. Specjalnie dla Ciebie wybraliśmy 8 najpopularniejszych gwintów wraz z informacjami w jakich lampach można ich używać. Gwinty oznakowane literką E są wkręcane, natomiast gwinty zaczynające sie od literek GU montowane są na wcisk.

Czytaj więcej
3
Co to jest temperatura barwowa? (Kelwin)

Temperatura barwowa określa jak ciepłe jest dane światło. Temperatura barwowa wyrażana jest w Kelvinach. Im wyższa wartość Kelvinów tym światło jest zimniejsze i bielsze. Im niższa - tym światło będzie cieplejsze i bardziej żółte.

Czytaj więcej
 
Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z jednym z naszych ekspertów i dowiedz się wszystkiego o żarówkach. Contact
3
Wszystko o żarówkach WiFi

Światło to kreator nastroju w Twoim domu. Już teraz w naszym asortymencie dostępne jest inteligentne oświetlenie LED WiFi od LUEDD, które pozwala zmienić nastrój jednym kliknięciem.

Czytaj więcej
6
Zalety oświetlenia LED

Oświetlenie LED cieszy się coraz większą popularnością w naszych domach. Ludzie decydują się na wymianę tradycyjnych i halogenowych żarówek na LED-y. Ale dlaczego? Jakie są zalety oświetlenia LED?

Czytaj więcej
7
Inteligentne oświetlenie LED

Z nadejściem nowych technologii każdy z nas coraz częściej wybiera inteligentne rozwiązania do swojego domu. W najbliższych latach tendencja ta będzie wzrastać. W całym asortymencie inteligentych urządzeń znajdziemy również inteligentne oświetlenie LED z wieloma funkcjami przydatnymi w codziennym życiu.

Czytaj więcej
8
Wszystko o źródłach światła

Szukasz idealnego źródła światła, aby stworzyć odpowiednią atmosferę? Posiadamy szeroką gamę źródeł światła LED. Wyświetl je tutaj i zdobądź idealne oświetlenie.

Kup teraz