Dodatkowy rabat 10% na wszystko* >

Dekoratorzy wnętrz

Oświetlenie odgrywa ważną rolę przy dekorowaniu wnętrz. Projektowanie wnętrz wymaga niestandardowych rozwiązań, dlatego lampandlight oferuje szeroką gamę produktów, które są łatwe w montażu i można je dopasować do stylu każdego projektu. Jako klient biznesowy skorzystasz również z naszej konkurencyjnej oferty cenowej.Po co składać zamówienia jako przedsiębiorca?

  • Aby zawsze móc płacić jak najmniej - Jako klient będący przesiębiorcą zawsze płacisz najniższą cenę w lampyiswiatlo.pl i otrzymujesz wyjątkowe rabaty. Jeśli rabat promocyjny w lampyiswiatlo.pl jest mniejszy niż rabat standardowy, otrzymasz dodatkowy rabat, aby przy każdym zamówieniu uzyskać znaczną marżę.
  • Ekskluzywny rabat na kolekcję QAZQA Professional - Ta linia produktów jest w pełni dostosowana do potrzeb naszych partnerów biznesowych. Proces jej instalacji jest wyjątkowo łatwy, a linia ta obejmuje szeroki asortyment (wpuszczanych) reflektorów punktowych i oświetlenia szynowego. QAZQA Professional wykracza poza zwykłe oferty w ramach lampyiswiatlo.pl, ale Twój rabat jako klienta biznesowego nadal obowiązuje!

*Zobacz wyjaśnienie naszego bonusu lojalnościowego dla klientów biznesowych!

 

 

 


  • Zawswe najniższa cena!
  • Ekskluzywny rabat na QAZQA Professional
  • Bezpłatne doradztwo profesjonalne dotyczące wyboru oświetlenia

Oświetlenie wewnętrzne do każdego projektu


Wnętrze tak naprawdę ożywa dopiero wtedy, gdy włączone są światła. A gdy oświetlenie stanowi płynne uzupełnienie projektu wnętrza, efekt jest jeszcze lepszy. W lampandlight rozumiemy, że każdy projekt jest inny i wymaga indywidualnego podejścia. Budynek biurowy, szkoła, budynek administracji publicznej czy placówka gastronomiczna — każdy projekt oświetlenia musi spełniać określone wymogi i potrzeby. Na przykład w jednym projekcie potrzebne jest oświetlenie funkcjonalne, a w drugim sprawdzi się kreujące nastrój. W lampandlight rozumiemy, jak bardzo jest to ważne. Dlatego nasze oświetlenie ma szerokie zastosowanie, jest trwałe i łatwe w montażu!

W razie potrzeby chętnie pomożemy na wstępnych etapach projektowania. Zadbamy także i o to, aby nasze oświetlenie idealnie wpasowało się w wystrój Twojego wnętrza. Nasi specjaliści od oświetlenia z przyjemnością udzielą Ci (technicznego) doradztwa w sprawie oświetlenia i dostępnych produktów.

 

QAZQA Professional

Nasza linia QAZQA Professional obejmuje szeroką gamę oświetlenia szynowego oraz wpuszczanych i natynkowych opraw reflektorów i oświetlenia punktowego. Rozwiązania te Idealnie się nadają do dodawania punktów oświetlenia akcentującego przestrzeń lub światła pośredniego, sprzyjającego pracy. Systemy te są także idealne do tworzenia rozwiązań zindywidualizowanych. Jako klient biznesowy skorzystasz z ekskluzywnych rabatów na produkty QAZQA Professional!  • Zawswe najniższa cena!
  • Ekskluzywny rabat na QAZQA Professional
  • Bezpłatne doradztwo profesjonalne dotyczące wyboru oświetlenia