Instalatorzy

Zrównoważony rozwój, inteligentne rozwiązania i opłacalność mają coraz większe znaczenie we wszystkich dziedzinach. Uwzględnienie wszystkich tych czynników sprawia, że poszukiwanie produktów wysokiej jakości, a zarazem przyjaznych dla użytkownika staje się coraz bardziej skomplikowane. Na szczęście w lampyiswiatlo.pl posiadamy ofertę specjalnie dedykowaną dla instalatorów oświetlenia, która łączy w sobie te wszystkie aspekty!Po co składać zamówienia jako przedsiębiorca?

  • Aby zawsze móc płacić jak najmniej - Jako klient będący przesiębiorcą zawsze płacisz najniższą cenę w lampyiswiatlo.pl i otrzymujesz wyjątkowe rabaty. Jeśli rabat promocyjny w lampyiswiatlo.pl jest mniejszy niż rabat standardowy, otrzymasz dodatkowy rabat, aby przy każdym zamówieniu uzyskać znaczną marżę.
  • Ekskluzywny rabat na kolekcję QAZQA Professional - Ta linia produktów jest w pełni dostosowana do potrzeb naszych partnerów biznesowych. Proces jej instalacji jest wyjątkowo łatwy, a linia ta obejmuje szeroki asortyment (wpuszczanych) reflektorów punktowych i oświetlenia szynowego. QAZQA Professional wykracza poza zwykłe oferty w ramach lampyiswiatlo.pl, ale Twój rabat jako klienta biznesowego nadal obowiązuje!

*Zobacz wyjaśnienie naszego bonusu lojalnościowego dla klientów biznesowych!

 

 

 


  • Zawswe najniższa cena!
  • Ekskluzywny rabat na QAZQA Professional
  • Bezpłatne doradztwo profesjonalne dotyczące wyboru oświetlenia

Oświetlenie łatwe w instalacji


Doskonale rozumiemy, że instalatorzy — zarówno wykonawcy indywidualni jak i duże firmy, mają zbyt wiele pracy, aby móc pomyśleć o każdym aspekcie wymaganego rodzaju oświetlenia. Dlatego w lampyiswiatlo.pl oferujemy szeroką gamę zrównoważonych produktów, które są przyjazne dla użytkownika. W niemal każdym przypadku trafisz w wymogi i upodobania swoich klientów. Szeroka gama naszych produktów jest zawsze w porę uzupełniana, dzięki czemu możemy realizować dostawy szybko i elastycznie. Możemy również pomóc Ci w przejściu z konwencjonalnych źródeł światła na oświetlenie LED, aby przestrzeń zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz była oświetlona w bardziej zrównoważony sposób.

lampyiswiatlo.pl posiada rozwiązanie oświetleniowe odpowiednie dla każdego projektu realizowanego przez przedsiębiorcę. Potrzebujesz porady dotyczącej oświetlenia lub produktu? Nasi konsultanci oświetleniowi chętnie Ci pomogą!

 

Kolekcja QAZQA Professional


Nasza linia QAZQA Professional obejmuje szeroką gamę oświetlenia szynowego oraz wpuszczanych i natynkowych opraw reflektorów i oświetlenia punktowego. W przypadku tych produktów postawiliśmy na łatwość instalacji. Dzięki temu są one łatwe w montażu, a proces ich instalacji przebiega szybko i efektywnie. Z ekskluzywnych rabatów na kolekcję QAZQA Professional mogą skorzystać wszystkie podmioty prowadzące działalność gospodarczą — zarówno osoby fizyczne, jak i duże firmy budowlane!  • Zawswe najniższa cena!
  • Ekskluzywny rabat na QAZQA Professional
  • Bezpłatne doradztwo profesjonalne dotyczące wyboru oświetlenia