Oferty tygodnia: Co najmniej 25% zniżki na wszystko* >

Kemping i park wakacyjny

Zapewniamy wczasowiczom niezapomniane wrażenia – to jest nas cel! Szczególnie wieczorem oświetlenie sprzyja poczuciu bezpieczeństwa, przytulności, a przede wszystkim gościnności. W lampyiswiatlo.pl wykraczamy poza samą funkcjonalność oświetlenia, gdyż dla optymalnego doświadczenia gości kluczowa jest atmosfera!Po co składać zamówienia jako przedsiębiorca?

  • Aby zawsze móc płacić jak najmniej - Jako klient będący przesiębiorcą zawsze płacisz najniższą cenę w lampyiswiatlo.pl i otrzymujesz wyjątkowe rabaty. Jeśli rabat promocyjny w lampyiswiatlo.pl jest mniejszy niż rabat standardowy, otrzymasz dodatkowy rabat, aby przy każdym zamówieniu uzyskać znaczną marżę.
  • Ekskluzywny rabat na kolekcję QAZQA Professional - Ta linia produktów jest w pełni dostosowana do potrzeb naszych partnerów biznesowych. Proces jej instalacji jest wyjątkowo łatwy, a linia ta obejmuje szeroki asortyment (wpuszczanych) reflektorów punktowych i oświetlenia szynowego. QAZQA Professional wykracza poza zwykłe oferty w ramach lampyiswiatlo.pl, ale Twój rabat jako klienta biznesowego nadal obowiązuje!

*Zobacz wyjaśnienie naszego bonusu lojalnościowego dla klientów biznesowych!

 

 

 


  • Zawswe najniższa cena!
  • Ekskluzywny rabat na QAZQA Professional
  • Bezpłatne doradztwo profesjonalne dotyczące wyboru oświetlenia

Profesjonalne oświetlenie kempingów i parków wakacyjnych

Dobre oświetlenie przekłada się na funkcjonalność i atmosferę. Taka właśnie jest jego rola na kempingu lub w parku wakacyjnym. Funkcjonalne oświetlenie pomaga odwiedzającym, oświetlając im drogę. Pomyśl o oświetleniu chodników czy budynku sanitarnego. Odwiedzający nie zwracają na nie uwagi, ale narzekają, gdy go nie ma. Z drugiej strony oświetlenie podkreślające atmosferę może podświadomie prowadzić odwiedzających w określonym kierunku. Pomyśl na przykład o dyskotece dla dzieci, restauracji lub kręgielni. Stworzenie atmosfery w obiekcie za pomocą oświetlenia może również stanowić różnicę między oceną 4 lub 5 gwiazdek. Prawidłowo wykonane oświetlenie zapewnia przyjemne, komfortowe uczucie. Niezależnie od tego, czy szukasz oświetlenia funkcjonalnego, nastrojowego, czy też kombinacji obu. Znajdziesz je w naszej bogatej ofercie.

 

Zrównoważony rozwój to podstawa

Jako organizacja nie możesz już dłużej unikać zrównoważonego rozwoju. Nabiera on też coraz większego znaczenia przy wyborze lokalizacji przez wczasowiczów. W lampyiswiatlo.pl lubimy tworzyć pomysły na to, jak sprawić, by zarówno park, jak i zakwaterowanie wakacyjne były zrównoważone. Nasze lampy LED są nie tylko trwałe, ale także zużywają mniej energii niż lampy halogenowe lub żarowe. Jednym z rozwiązań jest również inteligentna integracja. Oznacza to, że oświetleniem można sterować zdalnie za pomocą aplikacji lub pilota. Niezależnie od tego, czy chcesz oświetlić recepcję, strefę wejściową, budynek sanitarny czy mieszkanie wakacyjne: mamy na to zrównoważone rozwiązanie!  • Zawswe najniższa cena!
  • Ekskluzywny rabat na QAZQA Professional
  • Bezpłatne doradztwo profesjonalne dotyczące wyboru oświetlenia