Oświetlenie biurowe

Dobre oświetlenie biura jest niezbędne zarówno dla pracodawcy, jak i dla pracownika. Takie oświetlenie przyczynia się do wyższej produktywności oraz spadku stresu i zmęczenia, ponieważ gdy światła jest wystarczająco dużo, nie trzeba nadmiernie wytężać wzroku. Fundament oświetlenia biurowego stanowi zatem funkcjonalne oświetlenie podstawowe. Dopiero w drugiej kolejności można je uzupełniać o lampy na biurko, lampy podłogowe lub wiszące, które sprawią, że pomieszczenie będzie wyjątkowo dobrze oświetlone i przytulne.Po co składać zamówienia jako przedsiębiorca?

  • Aby zawsze móc płacić jak najmniej - Jako klient będący przesiębiorcą zawsze płacisz najniższą cenę w lampyiswiatlo.pl i otrzymujesz wyjątkowe rabaty. Jeśli rabat promocyjny w lampyiswiatlo.pl jest mniejszy niż rabat standardowy, otrzymasz dodatkowy rabat, aby przy każdym zamówieniu uzyskać znaczną marżę.
  • Ekskluzywny rabat na kolekcję QAZQA Professional - Ta linia produktów jest w pełni dostosowana do potrzeb naszych partnerów biznesowych. Proces jej instalacji jest wyjątkowo łatwy, a linia ta obejmuje szeroki asortyment (wpuszczanych) reflektorów punktowych i oświetlenia szynowego. QAZQA Professional wykracza poza zwykłe oferty w ramach lampyiswiatlo.pl, ale Twój rabat jako klienta biznesowego nadal obowiązuje!

*Zobacz wyjaśnienie naszego bonusu lojalnościowego dla klientów biznesowych!

 

 

 


  • Zawswe najniższa cena!
  • Ekskluzywny rabat na QAZQA Professional
  • Bezpłatne doradztwo profesjonalne dotyczące wyboru oświetlenia

Profesjonalne oświetlenie przestrzeni biurowej

Ludzie powinni przebywać na zewnątrz w dużej ilości światła dziennego. Na zewnątrz oczy pochłaniają 2000 – 20 000 lumenów w ciągu dnia. Budynki biurowe często są niedoświetlone — wartość lumenów nie przekracza 500. Tymczasem, aby uzyskać najlepszą wydajność pracownika, zaleca się co najmniej 1000 lumenów. Niewystarczająca ilość światła może mieć negatywny wpływ na ludzi, prowadząc do spadku energii i zwiększenia poziomu stresu. Jeżeli stan ten się przedłuża, może to prowadzić nawet do depresji, przyczyniać się do otyłości i osłabienia układu odpornościowego. Odpowiednie oświetlenie może zatem mieć wpływ na zmniejszenie absencji pracowników. Zdrowy personel stanowi nieoceniony atut, więc warto się upewnić, że w biurze jest wystarczająco dużo światła, aby zapewnić optymalne warunki pracy!

 

Zrównoważony rozwój korporacyjny dzięki oświetleniu LED

W biznesie liczy się nie tylko zrównoważone podejście do pracowników. Konsumenci również oczekują, że organizacje będą działać w sposób bardziej zrównoważony, a ponadto przepisy dotyczące zrównoważonego rozwoju stają się coraz bardziej rygorystyczne. Jaką rolę w tym może odegrać oświetlenie?

 

Ważne jest, aby zawczasu zdecydować, gdzie w biurze powinny znajdować się punkty oświetleniowe. Dobrze zaprojektowany system oświetlenia pozwala pracownikom maksymalnie z niego korzystać i przyczynia się do wydajnej pracy. Ponadto oświetlenie LED pozwala jeszcze bardziej zmniejszyć zużycie energii. Okres użytkowania zrównoważonego oświetlenia LED na ogół wynosi od około 25 000 do 35 000 godzin, po czym można je poddać recyklingowi. Dlatego oświetlenie LED jest ekologiczne nie tylko ze względu na swój długi okres użytkowania, lecz także dlatego, że może zyskać drugie życie. Rozwiązaniem jeszcze bardziej zrównoważonym jest oświetlenie inteligentne, które można włączać i wyłączać zdalnie oraz ustawiać jego działanie za pomocą timera. Zapobiega to niepotrzebnej utracie energii i godzinom pracy lamp.  • Zawswe najniższa cena!
  • Ekskluzywny rabat na QAZQA Professional
  • Bezpłatne doradztwo profesjonalne dotyczące wyboru oświetlenia