Oświetlenie gastronomiczne

Od brązowych kawiarni po restauracje wyróżnione gwiazdkami Michelin, oświetlenie jest wizytówką każdego lokalu gastronomicznego. Może ulepszyć lub zepsuć wizerunek Twojego hotelu, restauracji lub kawiarnii. W lampyiswiatlo.pl chcemy pomóc Ci dokonać funkcjonalnego i tworzącego atmosferę wyboru, abyś mógł zaoferować swoim gościom niezapomniane wrażenia.Po co składać zamówienia jako przedsiębiorca?

  • Aby zawsze móc płacić jak najmniej - Jako klient będący przesiębiorcą zawsze płacisz najniższą cenę w lampyiswiatlo.pl i otrzymujesz wyjątkowe rabaty. Jeśli rabat promocyjny w lampyiswiatlo.pl jest mniejszy niż rabat standardowy, otrzymasz dodatkowy rabat, aby przy każdym zamówieniu uzyskać znaczną marżę.
  • Ekskluzywny rabat na kolekcję QAZQA Professional - Ta linia produktów jest w pełni dostosowana do potrzeb naszych partnerów biznesowych. Proces jej instalacji jest wyjątkowo łatwy, a linia ta obejmuje szeroki asortyment (wpuszczanych) reflektorów punktowych i oświetlenia szynowego. QAZQA Professional wykracza poza zwykłe oferty w ramach lampyiswiatlo.pl, ale Twój rabat jako klienta biznesowego nadal obowiązuje!

*Zobacz wyjaśnienie naszego bonusu lojalnościowego dla klientów biznesowych!

 

 

 


  • Zawswe najniższa cena!
  • Ekskluzywny rabat na QAZQA Professional
  • Bezpłatne doradztwo profesjonalne dotyczące wyboru oświetlenia

Zaoferuj odwiedzającym wyjątkowe wrażenia dzięki swoim otoczeniom

Jako dostawca usług hotelarskich chcesz wyróżniać się z tłumu. Możesz to zrobić w oparciu o jakość, cenę i ekskluzywność, ale także stwarzając atmosferę. W końcu goście zapomną o cenie, o tym, co zjedli czy wypili lub jak prezentowało się ich danie na talerzu. Ale zapamiętają nastrój i atmosferę! Czy to śniadanie w hotelu, wytworna kolacja w restauracji, czy wieczór w pubie: ludzie zawsze pamiętają atmosferę!

Przyjazna, nieformalna atmosfera sprawia, że goście czują się swobodnie. W rezultacie bardziej doceniają obsługę, jedzenie smakuje lepiej, napiwek może być wyższy, a pozytywne recenzje częściej napływają. Dobra ogólna atmosfera zwiększa również prawdopodobieństwo pozytywnej reklamy szeptanej. Dlatego ważne jest, aby odpowiednio do tego podejść.

 

Czego szukasz przy oświetlaniu obiektów hotelarskich?

Każdy obiekt hotelowy jest oczywiście inny, ale podstawową kwestią są dwa rodzaje oświetlenia: funkcjonalne i nastrojowe. Oba są niezbędne do projektowania przestrzeni, które są zarówno zachęcające, jak i praktyczne. Oświetlenie funkcjonalne potrzebne jest m.in. do oświetlenia parkingu, sanitariatów i kuchni. Może i jest ono nastrojowe, ale niekoniecznie jest taki cel. Z drugiej strony nastrojowe oświetlenie oferuje jedynie trochę więcej. Oświetlenie fasady zewnętrznej lub tarasu tworzy dobre lub złe pierwsze wrażenie. Zachęcający i przytulny wygląd sprawia, że ludzie chętniej wchodzą do środka. W zależności od wnętrza można zastosować różne style (od wiejskiego po industrialny) i rodzaje oświetlenia. Możesz użyć oświetlenia akcentującego z reflektorami lub oświetleniem szynowym, ale możesz także stworzyć za ich pomocą ciepłe światło pośrednie. A piękna lampa wisząca lub stołowa oczywiście zawsze załatwia sprawę!  • Zawswe najniższa cena!
  • Ekskluzywny rabat na QAZQA Professional
  • Bezpłatne doradztwo profesjonalne dotyczące wyboru oświetlenia