Oświetlenie hotelowe

Pragniesz, aby od momentu wejścia do Twojego hotelu gości spotkało serdeczne przywitanie. Pierwsze wrażenie i gościnna atmosfera sprawiają, że pobyt od razu staje się przyjemny. Oświetlenie lampyiswiatlo.pl pozwoli Ci zaprezentować nie tylko gościnność, lecz także profesjonalizm!Po co składać zamówienia jako przedsiębiorca?

  • Aby zawsze móc płacić jak najmniej - Jako klient będący przesiębiorcą zawsze płacisz najniższą cenę w lampyiswiatlo.pl i otrzymujesz wyjątkowe rabaty. Jeśli rabat promocyjny w lampyiswiatlo.pl jest mniejszy niż rabat standardowy, otrzymasz dodatkowy rabat, aby przy każdym zamówieniu uzyskać znaczną marżę.
  • Ekskluzywny rabat na kolekcję QAZQA Professional - Ta linia produktów jest w pełni dostosowana do potrzeb naszych partnerów biznesowych. Proces jej instalacji jest wyjątkowo łatwy, a linia ta obejmuje szeroki asortyment (wpuszczanych) reflektorów punktowych i oświetlenia szynowego. QAZQA Professional wykracza poza zwykłe oferty w ramach lampyiswiatlo.pl, ale Twój rabat jako klienta biznesowego nadal obowiązuje!

*Zobacz wyjaśnienie naszego bonusu lojalnościowego dla klientów biznesowych!

 

 

 


  • Zawswe najniższa cena!
  • Ekskluzywny rabat na QAZQA Professional
  • Bezpłatne doradztwo profesjonalne dotyczące wyboru oświetlenia

Zaoferuj swoim gościom niezapomniane wrażenia

Optymalne oświetlenie hotelowe powinno być przede wszystkim funkcjonalne. Dobre oświetlenie podstawowe zapewnia poczucie bezpieczeństwa i zaufania. Oświetlenie funkcjonalne nie musi już być chłodne lub dawać wrażenie dystansu. Dzięki utrzymaniu odpowiedniej ilości lumenów i kelwinów oświetlenie może być zarówno funkcjonalne, jak i ciepłe. Jednak sama funkcjonalność to za mało!

Aby zapewnić swoim gościom naprawdę wyjątkowe wrażenie, zastosuj oświetlenie nastrojowe. Na przykład stosując oświetlenie wiszące w recepcji, możesz stworzyć przyjazną atmosferę. Oświetlenie szynowe lub lampy stołowe można wykorzystać do stworzenia przytulnej atmosfery w restauracji. A lampki nocne tworzą ciepłą atmosferę w sypialni. W każdym miejscu w hotelu, gdzie przebywa gość, oświetlenie odgrywa ważną rolę! Jako klient biznesowy będziesz mógł skorzystać z ekskluzywnych rabatów na nasz asortyment lampyiswiatlo.pl.

 

Zrównoważone oświetlenie hotelowe

Zrównoważony rozwój jest w dzisiejszych czasach bardzo ważny. Konsumenci przywiązują również coraz większą wagę do zrównoważonego rozwoju i dokonywania świadomych ekologicznie wyborów. Jako firma nie możesz dłużej tego unikać. W lampyiswiatlo.pl też to wiemy. Dlatego lampyiswiatlo.pl oferuje szeroką gamę zrównoważonego oświetlenia LED, pomagając tym samym zmniejszyć emisję dwutlenku węgla. Można to osiągnąć m.in. dzięki oświetleniu LED ze ściemniaczem lub oświetleniu inteligentnemu. Po prawidłowym skonfigurowaniu goście hotelowi mogą także wykorzystywać oświetlenie inteligentne do wyboru scenariuszy oświetleniowych. Pomyśl o scenariuszach, takich jak oglądanie ekscytującego filmu, dodatkowe oświetlenie do czytania lub romantyczny wieczór.  • Zawswe najniższa cena!
  • Ekskluzywny rabat na QAZQA Professional
  • Bezpłatne doradztwo profesjonalne dotyczące wyboru oświetlenia