lampyiswiatlo - konkurs fotograficzny

Pokaż nam swoją lampę i zdobądź 200 zł!

Czy chciałbyś pokazać nam jak nasze lampy prezentują się w Twojej aranżacji? Weź udział w naszym konkursie fotograficznym? Za każde zdjęcie, które zostanie do nas wysłane i które opublikujemy na naszej stronie internetowej lub w mediach społecznościowych, otrzymasz od nas 200 zł!

Co musisz zrobić?

Zrób zdjęcie zakupionej w naszym sklepie lampy. Pokaż nam jak ją zaaranżowałeś w swoim domu, ogrodzie, sypialni, salonie i każdym innym pomieszczeniu. Jeśli zakupiłeś kilka, możesz przesłać zdjęcia każdej z osobna.
Za każde zdjęcie opublikowane na naszej stronie internetowej lub w mediach społecznościowych otrzymasz nie tylko 200 zł, ale i dozgonną chwałę!
Możesz wysłać tyle zdjęć ile tylko chcesz.

Jak zrobić idealne zdjęcie?

  • włącz lampę podczas robienia zdjęcia,

  • upewnij się, że przestrzeń wokół lampy jest schludna,

  • pokaż lampę w kontekście całego wnętrza,

  • wyłącz lampę błyskową.

  • zdjęcie nie powinno być poruszone,

  • zdjęcie powinno być ostre i wyraźne,

  • format kwadratowy,

  • minimalny rozmiar 1024x1024.

Wyślij zdjęcie korzystając z e-mail!

Wyślij nam zdjęcie na [email protected]! Upewnij się, że w treści wiadomości zawarte zostało Twoje imię i nazwisko, numer zamówienia i aktualny adres e-mail, na który będziemy mogli wysłać informację o ewentualnej wygranej. UWAGA: Aby wziąć udział w Konkursie Fotograficznym musisz podać numer zamówienia i numer artykułu uwiecznionej na zdjęciu lampy. Posiadając te informacje będziemy mogli wypłacić Ci nagrodę.

Polityka Prywatności

Dane osobowe podane przez Państwa są wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji zamówienia oraz jeśli klient wyrazi na to zgodę czyli w celu informowania o nowych produktach, promocjach i innych informacji związanych z naszym sklepem lampyiswiatlo.pl. Sklep internetowy lampyiswiatlo.pl nie przekazuje danych osobowych użytkowników zalogowanych w serwisie żadnym osobom trzecim lub innej instytucji. Akceptuję warunki konkursu fotograficznego.