Lampy najazdowe

Oprawy dogruntowe w magazynie!
W naszym sklepie posiadamy oprawy dogruntowe w różnych wersjach i wymiarach. Większość opraw jest jednocześnie oprawami najazdowymi. Reflektory ziemne idealnie natomiast nadają się do zaakcentowania i podkreślenia drzew, ścian lub innych obiektów.

Lampy najazdowe
2 Produkty
Filtry
Ustaw kierunek malejący
 1. Oprawa-dogruntowa-solarna-LED-IP44---Jorden
  Oprawa dogruntowa solarna LED IP44 - Jorden
  A++
  57,95 zł 52,95 zł
 2. Nowoczesny-zewnętrzny-spot-solarny-z-kwadratową-diodą-LED---Erda
  Nowoczesny zewnętrzny spot solarny z kwadratową diodą LED - Erda
  66,95 zł 61,95 zł
2 Produkty
Filtry
Ustaw kierunek malejący

Lampy najazdowe

W naszym asortymencie posiadamy oprawy dogruntowe w różnych wersjach i wymiarach. Większość opraw jest jednocześnie oprawami najazdowymi co oznacza, że świetnie sprawdzają się jako podświetlenie miejsc parkingowych, dróg dojazdowych, chodników. Reflektory ziemne idealnie natomiast nadają się do zaakcentowania i podkreślenia drzew, bujnych roślin, ścian lub innych obiektów.

Światło nie musi być nudne!

Nie ograniczaj się tylko do barwy białej! W naszej ofercie znajdziesz również oprawy dogruntowe RGB, które zmieniają kolor. Twój ogród może być przepełniony kolorem i zabawą. Szczególnie polecamy źródła światła LED - dużo efektywniejsze i trwalsze niż zwykłe żarówki, a i oszczęðność pieniędzy przy nich jest większa! Posiadamy również oprawy solarne, które wykorzystują promieniowanie słoneczne do wytwarzania energii. Jeśli chcesz być eko to wybierz lampy solarne. Oprawy dogruntowe sprawiają, że przydomowe otoczenia nabiera szyku, a i poziom bezpieczeństwa jest podwyższony. Oprawy i reflektory dostępne są na 230V i 12V. Wszystkie nasze lampy zewnętrzne zaopatrzone są w podwyższony stopień ochrony (IP).

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniej oprawy dogruntowej?

Jeśli potrzebujesz porady lub pomocy w wyborze odpowiedniego oświetlenia zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta. Dział Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8.00 do 17.00. Można się z nami skontaktować za pośrednictwem wiadomości email, czatu lub telefonicznie.

new

Popularne produkty

Stwórz z nami cudowną atmosferęZainspiruj się