Darmowa żarówka o wartości 50 zł* | Więcej informacji >

Oświetlenie malarskie

Oświetlenie obrazu to rodzaj lamp, które podświetlają wybrany obiekt. Dzięki oświetleniu obrazu umieścisz swój obraz, plakat lub fotografię w centrum uwagi! W lampyiswiatlo jesteś we właściwym miejscu, jeśli szukasz oświetlenia obrazu.
Oświetlenie malarskie
2 Produkty
Filtry
Ustaw kierunek malejący
 1. Kinkiet-art-deco-stal-LED---Tableau
  Kinkiet art deco stal LED - Tableau
  359,00 zł 335,00 zł
  Stock Available IconW magazynie Order today before 20:00, shipped today !
 2. Kinkiet-art-deco-złoty-LED---Tableau
  Kinkiet art deco złoty LED - Tableau
  385,00 zł 355,00 zł
  Stock Available IconBrak w magazynie Expected delivery within 2 weeks
2 Produkty
Filtry
Ustaw kierunek malejący

Oświetlenie obrazu dla odpowiedniego podkreślenia

Obraz lub zdjęcie, które napawa Cię dumą, wisi w widocznym miejscu na ścianie. Coś tak cennego z pewnością zasługuje na podkreślenie. Dzieło sztuki nabierze życia, a kolory będą lepiej się wyróżniać na tle, jeśli nad obrazem umieścisz właściwe oświetlenie.

Znajdź odpowiednie oświetlenie obrazu

Lampa nad obraz jest zaprojektowana specjalnie po to, aby zawisnąć nad obrazem lub plakatem. Jej światło pada na dół i sprawia, że kolory obrazu czy fotografii ożywają. Dzięki wysokiej jakości oświetlenia nie musisz martwić się o przebarwienia na obrazie czy fotografii. Specjalne oświetlenie obrazu często posiada regulowane ramię, pozwalające na dobór odpowiedniego kąta oświetlenia. To bardzo przydatna funkcja, ponieważ każdy obraz jest inny. Oczywiście możesz też wybrać standardowy kinkiet, jeśli wolisz! Zobacz wszystkie kinkiety w lampyiswiatlo.

Zamów oświetlenie obrazu online

W Lampyiswiatlo wybraliśmy dla Ciebie najlepsze oświetlenie obrazu. Nasze lampy nad obraz zapewniają równomierne rozprowadzenie światła. Nie wiesz jakie oświetlenie obrazu będzie odpowiednie? Na szczęście w lampyiswiatlo mamy o wiele więcej niż tylko oświetlenie obrazu, w tym lampy stojące i stołowe. Lampa podłogowa oświetli obraz od dołu, tworząc pewną poświatę. Odkryj, co odpowiada Ci najbardziej i zamów swoją lampę bezpośrednio online!

new