Dodatkowy rabat 10% na wszystko* >

Co to jest aplikacja LUUMR i jak działa?

By Robbert / 11 stycznia 2024

Czy kiedykolwiek marzyłeś o domu, który idealnie dostosowuje się do twojego życia? Gdzie światła, ogrzewanie, a nawet rolety sprawnie i zdalnie kontrolują twoje samopoczucie? Poznaj LUUMR, aplikację, która zamienia twój dom w prawdziwy inteligentny dom.


Łatwo zarządzaj wszystkimi inteligentnymi urządzeniami w swoim domu za pomocą smartfona lub tabletu dzięki LUUMR. Niezależnie czy chodzi o oświetlenie w salonie czy temperaturę w sypialni, wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Koniec z problemami z przeładowanymi aplikacjami; dzięki LUUMR, zachowujesz kontrolę prosto i uporządkowanie.

Co to jest aplikacja LUUMR?LUUMR to przyjazna dla użytkownika aplikacja zaprojektowana do łatwej kontroli. Pełni rolę centralnego centrum dla różnych inteligentnych urządzeń w domu, takich jak oświetlenie, zasłony, ogrzewanie, bramy garażowe i dzwonki drzwiowe. Z naciskiem na prostotę, nie jest wymagana wiedza techniczna do korzystania z aplikacji, co czyni ją dostępną dla wszystkich. Bazując na technologii Tuya, LUUMR oferuje szeroką gamę kompatybilności.

Wygląd LUUMRInterfejs LUUMR jest nowoczesny i schludny, skupiający się na intuicyjnej nawigacji. Główne menu zapewnia bezpośredni dostęp do wszystkich połączonych urządzeń, gdzie można łatwo kontrolować, tworzyć sceny i rutyny. Zarówno nowi, jak i doświadczeni użytkownicy mogą szybko zapoznać się z aplikacją, mając możliwość odkrywania bardziej zaawansowanych funkcji. Otwórz aplikację w ciągu kilku sekund i szybko ustaw swoje inteligentne urządzenia na pożądany stan.

Personalizacja ustawieńSpersonalizuj swoje doświadczenie w inteligentnym domu dzięki LUUMR. Ustaw sceny dla konkretnych sytuacji, takich jak 'wieczór filmowy' lub 'poranna rutyna', w których wiele urządzeń działa jednocześnie. Twórz rutyny, które automatycznie są aktywowane na podstawie czasu, lokalizacji lub innych wyzwalaczy. Te opcje dostosowywania dostosowują twój inteligentny dom do twojego stylu życia i preferencji.

Wyobraź sobie: po długim dniu pracy wracasz do domu. Światła zapalają się, przygasa do ciepłej atmosfery, zasłony zamykają się automatycznie, a dzięki wcześniej ustawionemu ogrzewaniu jest już ciepło. To i wiele więcej staje się możliwe dzięki dodaniu prostych harmonogramów do twoich inteligentnych urządzeń. W ten sposób masz czas na to, co naprawdę się liczy.

Dodanie timera do twoich inteligentnych urządzeń jest proste. Dotknij odpowiedniego inteligentnego urządzenia w aplikacji i przejdź do opcji ""Harmonogram"". Tutaj ustaw, kiedy urządzenie powinno być aktywowane. Wybierz tworzenie harmonogramów na każdy dzień tygodnia i/lub powtarzaj je co tydzień. Idealne dla planistów wśród nas!

Bezpieczeństwo i niezawodnośćW LUUMR bezpieczeństwo i prywatność użytkowników są najważniejsze. Zaawansowane technologie bezpieczeństwa są stosowane, aby zapewnić, że dane użytkowników i dom są zawsze bezpieczne. Stosowane są bezpieczne serwery, szyfrowanie danych i regularne aktualizacje, aby zagwarantować bezpieczeństwo. Ponadto, LUUMR jest znany z niezawodnej pracy, co pozwala użytkownikom z pełnym zaufaniem polegać na właściwym działaniu ich inteligentnych urządzeń. 

Jak podłączyć inteligentne światła do aplikacji LUUMRPodłączenie inteligentnych świateł jest łatwe w zarządzaniu i nie wymaga wiedzy technicznej. W tym filmie wyjaśniamy, jak łatwo i szybko podłączyć nowe inteligentne światła do aplikacji. 

Please accept marketing-cookies to watch this video.

Oto kroki do podłączenia nowych źródeł światła:

Krok 1: Pobierz aplikację LUUMR
Jeśli nie pobrałeś jeszcze aplikacji LUUMR, pobierz ją ze Sklepu App Store lub Google Play Store. Oto link do pobrania aplikacji: Pobierz LUUMR ze sklepu z aplikacjami.

Krok 2: Utwórz konto
Otwórz aplikację LUUMR i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby utworzyć konto. Jest to proste: wprowadź swój adres e-mail i wybierz hasło. Dzięki unikalnemu loginowi LUUMR zapewnia, że Twoje ustawienia, preferencje i urządzenia pozostają bezpieczne i prywatne.

Krok 3: Upewnij się, że Twoje światła są gotowe
Przed podłączeniem świateł do aplikacji upewnij się, że są one poprawnie zainstalowane i włączone. Oznacza to, że powinny być w odpowiednich oprawach, a przełącznik powinien być włączony. W większości przypadków światła zaczną migać, co oznacza, że szukają połączenia i są gotowe do sparowania.

Krok 4: Dodaj urządzenie w aplikacji LUUMR
W aplikacji LUUMR szukaj opcji dodania nowego urządzenia. Jest to znak "+" w prawym górnym rogu ekranu.

Krok 5: Wybierz swoje światła
Z listy dostępnych urządzeń wybierz typ inteligentnego światła, które posiadasz. Aplikacja poprowadzi Cię przez konkretne kroki, aby sparować swoje światła. Może to obejmować miganie świateł lub naciśnięcie przycisku na świetle. To może się różnić w zależności od typu światła.

Krok 6: Postępuj zgodnie z instrukcjami
Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Aplikacja poprowadzi Cię przez proces łączenia świateł z twoją siecią. Może to potrwać kilka minut.

Krok 7: Nadaj swoim światłom nazwę
Po sparowaniu świateł możesz nadać im nazwę. Ułatwi to ich późniejsze rozpoznanie i kontrolę.

Krok 8: Kontroluj swoje światła
Teraz twoje światła są podłączone i gotowe do użycia! Możesz je włączać i wyłączać, przyciemniać i zmieniać kolor (w zależności od typu światła) bezpośrednio z aplikacji LUUMR.


I to wszystko! Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy podczas tego procesu, sprawdź instrukcję obsługi swoich inteligentnych świateł lub skontaktuj się z obsługą klienta w celu uzyskania pomocy.