Kup tej wiosny całe nowe oświetlenie, korzystając z co najmniej 20% zniżki

Wentylator sufitowy z oświetleniem

Chłodzące wentylatory sufitowe z lampą od lampyiswiatlo

Dzięki tym wentylatorom sufitowym z lampą od lampyiswiatlo Twoje wnętrze będzie piękne i chłodne w upalne dni! Te wentylatory sufitowe mają podwójną funkcję – są również wyposażone w oświetlenie. Nabądź wkrótce jeden z tych wentylatorów i pokonaj upał!

Wentylator sufitowy z oświetleniem
35 Produkty
Filtry
Ustaw kierunek malejący
    • Darmowa dostawa od 300 zł
    • 30 dni na zwrot
    • Klienci przyznali nam ocenę 4.8/5
  1. wiosenna zniżka

35 Produkty
Filtry
Ustaw kierunek malejący

Szeroki wybór wentylatorów sufitowych z oświetleniem

Wentylatory sufitowe z oświetleniem to podwójna korzyść - pięknie oświetlają pokój, a przy okazji zapewniają przyjemny świeży powiew powietrza. W naszym asortymencie posiadamy zarówno wentylatory, które można wygodnie obsługiwać za pomocą sznurków lub bardzo praktycznego pilota. To, jakie funkcje obsługuje pilot, zależy od modelu. Z reguły można włączać czy wyłączać wentylator lub oświetlenie, ale także regulować prędkość pracy wentylatora. Posiadamy również wentylatory o różnej wielkości, wyposażone w diody LED lub w gwint na tradycyjną żarówkę. W niektórych modelach możesz dopasować kolor łopat do własnych preferencji.

Wentylatory sufitowe z oświetleniem idealne latem i zimą

Niektóre z naszym modeli posiadają tzw. tryb letni i zimowy. Tryb letni oznacza, że w cieplejsze dni pęd powietrza kierowany jest w dół. Z kolei w trybie zimowym, zimne powietrze wypychane jest ku górze. W tym samym momencie ciepłe powietrze zostaje skierowane w dół. Pozwala to wyrównać temperaturę powietrza w pomieszczeniu.

new
Stwórz z nami cudowną atmosferęZainspiruj się