Kup tej wiosny całe nowe oświetlenie, korzystając z co najmniej 20% zniżki

Reflektory LED

Stylowe spoty LED dostępne w magazynie!

Dzięki spotom LED Twoje wnętrze zyska stylowy i elegancki wyglądu. Ponieważ spoty są regulowane zapewniają one atrakcyjne oświetlenie akcentujące. Ponadto spoty LED idealnie nadają się do oświetlania konkretnych przedmiotów jak obrazy lub rośliny. Spoty nie muszą być już tylko białe i w kształcie walca. Obecnie oferujemy spoty prawie w każdym kolorze, kształcie i wielkości. Dzięki lampom z kilkoma regulowanymi spotami możliwe jest równomierne oświetlenie całego pomieszczenia. Głównymi zaletami oświetlenia LED jest niskie zużycie energii, nawet do 80% i długa żywotność. W naszym asortymencie posiadamy spoty przeznaczone do zamontowania na ścianie bądź suficie.

Reflektory LED
6 Produkty
Filtry
Ustaw kierunek malejący
    • Darmowa dostawa od 300 zł
    • 30 dni na zwrot
    • Klienci przyznali nam ocenę 4.8/5
6 Produkty
Filtry
Ustaw kierunek malejący

Reflektory LED

Dzięki spotom LED Twoje wnętrze zyska stylowy i elegancki wyglądu. Ponieważ spoty są regulowane zapewniają one atrakcyjne oświetlenie akcentujące. Ponadto spoty LED idealnie nadają się do oświetlania konkretnych przedmiotów jak obrazy lub rośliny.

Ogromny wybór!

Spoty nie muszą być już tylko białe i w kształcie walca. Obecnie oferujemy spoty prawie w każdym kolorze, kształcie i wielkości. Dzięki lampom z kilkoma regulowanymi spotami możliwe jest równomierne oświetlenie całego pomieszczenia. Głównymi zaletami oświetlenia LED jest niskie zużycie energii, nawet do 80% i długa żywotność. W naszym asortymencie posiadamy również spoty przeznaczone do zamontowania na ścianie bądź suficie.

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego spotu LED?

Jeśli potrzebujesz porady lub pomocy w wyborze odpowiedniego oświetlenia zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta. Dział Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8.00 do 17.00. Można się z nami skontaktować za pośrednictwem wiadomości email, czatu lub telefonicznie.

new
Stwórz z nami cudowną atmosferęZainspiruj się