Kup tej wiosny całe nowe oświetlenie, korzystając z co najmniej 20% zniżki

Taśma LED

Listwy LED nadają się do każdej przestrzeni!

Listwy LED w różnych opcjach kolorystycznych z dołączonym ściemniaczem umożliwią stworzenie niepowtarzalnej atmosfery! Ponieważ w większości listw LED jest wodoodporna daje to nieograniczone możliwości do jej zastosowania. Ze względu na niewielkie gabaryty taśmy LED można wykorzystać do podświetlenia miejsc trudno dostępnych dla innych form oświetleniowych. Świetnie sprawdzą się do podświetlenia szafek kuchennych, blatów i miejsc w kuchni, które chcemy wyeksponować. W naszej ofercie posiadamy również taśmy LED z czujnikiem ruchu. Taśma ta jest niezwykle użyteczna, gdyż pozwala na bezpieczne przemieszczanie się po sypialni w nocy bez konieczności zapalania światła.

Taśma LED
2 Produkty
Filtry
Ustaw kierunek malejący
2 Produkty
Filtry
Ustaw kierunek malejący

Taśmy LED

Taśmy LED w różnych opcjach kolorystycznych z dołączonym ściemniaczem umożliwią stworzenie niepowtarzalnej atmosfery! Ponieważ w większości listwy LED są wodoodporne daje to nieograniczone możliwości do jej zastosowania. Ze względu n a niewielkie gabaryty taśmy LED można wykorzystać do podświetlenia miejsc trudno dostępnych dla innych form oświetleniowych.

Listwa LED: Super przydatne!

Taśmy LED charakteryzują się długą żywotnością, małym zużyciem energii i co najważniejsze są przeznaczone do montażu praktycznie w każdym pomieszczeniu w domu jak i poza nim! W komplecie z pilotem do wygodnej i komfortowej obsługi.

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniej taśmy LED?

Jeśli potrzebujesz porady lub pomocy w wyborze odpowiedniego oświetlenia zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta. Dział Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8.00 do 17.00. Można się z nami skontaktować za pośrednictwem wiadomości email, czatu lub telefonicznie.

new

Popularne Produkty

Stwórz z nami cudowną atmosferęZainspiruj się