Raw Urban

Miejska Surowość

Industrialny & Subtelny

Korzenie stylu Miejska Surowość sięgają Nowego Jorku, gdzie w latach 60 XX w. wiele budynków przemysłowych, takich jak stare fabryki i magazyny, zostało przekształconych w pomieszczenia mieszkalne. W stylu Miejska Surowość “mniej znaczy więcej”. Stawiamy na autentyczność! Industrialny charakter łączy się z subtelnym wykończeniem. Łączymy ze sobą meble typowo przemysłowe z tymi obitymi miękkimi tkaninami. Całość tworzy spektakularny efekt.

Raw Urban

Luksusowy styl industrialny

Industrialna przestrzeń nie jest już surowa. W tym roku stawiamy ciemne, ciepłe kolory: butelkowa zieleń, brązy, bordo, oberżyna, granat, które nadają wnętrzu luksusowe wykończenie. Całość uzupełniamy dodatkami tj.: aksamitne fotele lub krzesła, żyrandol z kryształowymi szklanymi koralikami lub mosiężna szafka. Twoja industrialna przestrzeń natychmiast przekształci się w bardziej luksusowe wnętrze.

Raw Urban

Powrót do przeszłości

Tegorocznym królem wnętrz jest beton. Betonowe nie są już wyłącznie ściany, ale i podłogi, szafki kuchenne, czy blaty. Beton doskonale współgra z innymi materiałami tj. drewno, marmur czy szkło. Ważnym elementem Miejskiej Surowości są dodatki. Duże lampy wiszące, metalowe regały należy zestawić z miękkimi dywanami, poduszkami i pledami. .

Raw Urban

Dotyk luksusu

W tym roku Miejska Surowość została nieco ocieplona. Nie chodzi już o to by było surowo. Ma być bardziej klimatycznie, poprzez łączenie tego co przemysłowe z tym co delikatne, jak np. betonu ze szkłem. Surowa podstawa zyskuje odrobinę luksusu, szczególnie dzięki oświetleniu, które jest centralnym punktem Twojego industrialnego stylu i wystroju. Industrialny i subtelny jednocześnie!Raw Urban