Dodatkowy rabat 10% na wszystko* >

Organic Nature

Modernizm Organiczny

Przywiązanie do natury

W wystroju wnętrza coraz częściej stawiamy na naturalne rozwiązania i zrównoważony rozwój. Ludzie pragną autentyczności i oryginalności. Stawiają jakość ponad ilość. Są to założenia stylu Modernizm Organiczny: czyli połączenie luksusowego wyglądu z naturalnym wykończeniem w której wykorzystywane są naturalne materiały. Szczególna uwaga poświęcona jest detalom, które powinny być odpowiednio wykończone.

Organic Nature

Kolory orientu

Zielony był jednym z najmodniejszych kolorów w zeszłym roku i w tym roku niewiele pod tym względem się zmieniło. Kolor zielony stanowi kwintesencję założeń stylu Modernizm Organiczny. Oprócz zieleni w organicznym wnętrzu królują przyjemne, naturalne kolory ziemi, żółta ochra, czerwień chili i ciemne brązy. Do takiego wnętrza pragnie się wracać po długim dniu w pracy.

Naturalne, luksusowe materiały

Modernizm Organiczny łączy ze sobą styl organiczny z orientalnymi dodatkami. Ażurowe lampy są nie tylko pięknym dodatkiem do wnętrza, ale zapewniają cudowne rozproszenie emitowanego światła. Rattan, drewno oraz inne naturalne materiały w połączeniu tkaninami, skórami, betonem i dużą ilością roślin tworzą spektakularną aranżację. Niby luksus, ale taki bardziej naturalny.

Organic Nature

Nowoczesny twist

Lampy w stylu orientalnym znów są w modzie. Nie tylko w postaci ażurowych lamp wiszących ale i masywnych lampionów czy lamp wykonanych z naturalnych materiałów tj. rattan, drewno. Modernizm Organiczny lubi nieoczywiste połączenia. Wykończ wnętrze złotymi dodatkami, szklanymi wazonami i metalowymi półkami. Wszystko to składa się na nowy, naturalny styl - Modernizm Organiczny!Organic Nature

Organic Nature